Koliva menajeri

Koliva menajeri

Anasayfa >   Koliva menajeri

KolivaDetaylar
TARZ: Etnik
Ekip: 10 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@konsermerkezi.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Karadeniz müziğinin önemli temsilcilerinden Koliva, Solist: ilhan Gülten, Tulum: Caner Parlağı, Kemençe: Mehmet Erkan, Bas Gitar: Metin Eren Başural, Davul: Yasin Yiğit ve Elektrik Gitar: Mehmet Barış Başural’dan oluşuyor. Grup üyeleri orta okuldan beri beraberler. Grup, Türkçe, Lazca, Hemşince, Rumca ve Megrelce şarkılar da söylüyor.

Koliva’nın anlamı, Karadeniz’de tarlalarda inşa edilen küçük avcı barınaklarına verilen isim. Grup, 2014 yılında yayınladığı ‘’Yüksek Dağlara Doğru’’ albümünün ardından büyük bir beğeni toplar. Benim İçin Üzülme dizisinin bir sahnesinde çalan "Yüksek Dağlara Doğru" adlı şarkılarıyla hayran kitlesi bir anda büyür.

Koliva, 2016 yılında ‘Oy Oy Sevduğum’ isimli single çalışmasını yayınlar. Ardından 2017 yılında 16 şarkıdan oluşan ‘’Nafile’’ adlı albümlerini piyasaya çıkarırlar.

Grubumuz Koliva, 2015 yılında en iyi grup ödülünü almış, ayrıca yılın en iyi kemençe sanatçısı ödülünü Koliva’nın kemençe sanatçısı Mehmet Erkan almış ve yılın en iyi Karadeniz şarkısı ödülünü de  “Yüksek Dağlara Doğru” adlı şarkı almıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Koliva menajer, Koliva konser fiyatı, Koliva menajerlik, Koliva sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Koliva Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/grupkoLiva/

Twitter: https://twitter.com/grupkoliva

Bu sayfadan Koliva menajeri, Koliva web sitesi, Koliva iletişim, Koliva konser fiyatı, Koliva konser bedeli, Koliva konser kaşesi, Koliva organizasyonu, Koliva menajerlik firması, Koliva menejeri, Koliva sahne fiyatı, Koliva sahne konser fiyatı, Koliva konser fiyatı ne kadar, Koliva belediye festival ücreti, Koliva İmza günü ücreti, Koliva sahne menajeri, Koliva ulaşım, Koliva menajeri, Koliva menajerlik ulaşım, Koliva menajeri kim, Koliva yılbaşı konser fiyatı, Koliva mail adresi, Koliva menajer iletişim, Koliva konser ücreti, Koliva belediye konser fiyatı, Koliva festival konser fiyatı, Koliva menajerlik şirketi, Koliva telefon numarası, Koliva menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless