Seda Sayan festival konser fiyatı

Seda Sayan festival konser fiyatı

Anasayfa >   Seda Sayan festival konser fiyatı

Seda SayanDetaylar
TARZ: Arabesk/Fantezi
Ekip: 22 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@konsermerkezi.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


30 Aralık 1962 yılında İstanbul'da doğdu. Asıl adı Aysel Gürsaçer olan Seda Sayan, şarkı söylemeye düğün salonlarında başlamış ardından gazinolarda sahne almıştır.

‘’ Anılarım’’ adlı ilk albümünü 1985 yılında yayınlamıştır. Albüm ve sane çalışmaları devam ederken oyunculuğa da adım atan Seda Sayan, ilk olarak 1981 yılında ‘’Üç Kardeştiler’’ adlı film ile sinema dünyasına giriş yapmıştır. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi şarkılarla büyük çıkış yapan sanatçımız,  2016 yılında Türkiye’nin en güvenilir insanları sıralamasında 18. sırada yer aldı. Türkiye’nin en dobra kadınlarından biri olarak tanımlanan Seda Sayan, 2017 yılında Yasin Keleş ile brlikte ‘’Tabi Tabi’’ adlı şarkıda düet çalışması yapmıştır.

2018 yılında, Greek şarkılarının yorumcusu Cefi ile birlikte hazırladığı  ‘’Seni Seviyorum’’ adıyla 3 şarklık maxi single yayınladı. Albümün altyapı çalışmaları Türkiye’de ve Yunanistan’da yapıldı. Albümdeki şarkıların Türkçe sözleri Murat Güneş, Aşkın Tuna, Gürkan Özpeker tarafından, düzenlemeleri Alper Atakan, Göksun Çavdar tarafından yapıldı.

2018 yılında Tv8 kanalında yayınlanan Acun Ilıcalı, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Hadise’nin bulunduğu ‘’O Ses Türkiye’’ şarkı yarışmasında jüri koltuğunda yer almıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Seda Sayan menajer, Seda Sayan konser fiyatı, Seda Sayan menajerlik, Seda Sayan sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadan Seda Sayan menajeri, Seda Sayan web sitesi, Seda Sayan iletişim, Seda Sayan konser fiyatı, Seda Sayan konser bedeli, Seda Sayan konser kaşesi, Seda Sayan organizasyonu, Seda Sayan menajerlik firması, Seda Sayan menejeri, Seda Sayan sahne fiyatı, Seda Sayan sahne konser fiyatı, Seda Sayan konser fiyatı ne kadar, Seda Sayan belediye festival ücreti, Seda Sayan İmza günü ücreti, Seda Sayan sahne menajeri, Seda Sayan ulaşım, Seda Sayan menajerlik ulaşım, Seda Sayan menajeri kim, Seda Sayan yılbaşı konser fiyatı, Seda Sayan mail adresi, Seda Sayan menajer iletişim, Seda Sayan konser ücreti, Seda Sayan belediye konser fiyatı, Seda Sayan festival konser fiyatı, Seda Sayan menajerlik şirketi, Seda Sayan telefon numarası, Seda Sayan menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless