aydilge konser

aydilge konser

Anasayfa >   aydilge konser

AydilgeDetaylar
TARZ: Rock
Ekip: 9 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@konsermerkezi.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1979 Kütahya doğumlu şahsına münhasır Aydilge, hem yazar hem müzisyen, radyo programcısı, söz yazarı ve bestecidir.
Değerli sanatçımız Aydilge, 8 yaşındayken girdiği TRT Ankara Radyosu Çocuk Korusu sınavlarını kazanır ve 15 yaşına kadar TRT'de radyo sanatçısı olarak görev yapar. 
Müzisyenliğinin yanında başarılı bir yazar olan Aydilge'nin ilk kitabı ''Kalemimin Ucundaki Düşler'' 1998 yılında okuyucu ile buluşur.Ardından 2002 yılında “Bulimia Sokağı'' ve 2011 yılında “Aşk Notası'' kitabıyla sözcüklerini konuşturur.
''Ben rock söyleyen cici bir kızım'' diyen Aydilge, 2006 yılında  ''Küçük Şarkı Evreni'' isimli ilk albümü ile müzik piysasına giriş yapar.Enerji dolu kıpır kıpı sesi ile kısa sürede herkesi kendine hayran bırakır.
 2012 yılında Amerikan müzik sitesi www.makestar.com tarafından düzenlenen yarışmada ''Geri Dönmem'' isimli şarkısı ile birinci olur.
94.5 Rock Fm'de kendisinin hazırlayıp sunduğu Artı Beş Eksi Beş isimli programı ile radyoculuk kariyerini pekiştirir. 
Sound isimli müzik teknolojileri dergisinin kurucusu olup, halen dergide editörlük yapmaktadır.
Reyting rekortmeni Kiraz Mevsimi, Her Halimle Sev Beni ve Kiralık Aşk dizilerinin efsane müziklerini seslendiren Aydilge'nin doğaya ve yaşama olan duyarlılığı, Greenpeace ile ortaklaşa yaptığı ''Dünyanın Kalbi Durmasın'' projesi kapsamında kendisini göstermiştir.
Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Aydilge menajer, Aydilge konser fiyatı, Aydilge menajerlik, Aydilge  sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Web: https://www.aydilge.net
Facebook: https://www.facebook.com/aydilge
Twitter: https://twitter.com/aydilgesarp
İnstagram: https://www.instagram.com/aydilgeonline

Bu sayfadan Aydilge menajeri, Aydilge web sitesi, Aydilge iletişim, Aydilge konser fiyatı, Aydilge konser bedeli, Aydilge konser kaşesi, Aydilge organizasyonu, Aydilge menajerlik firması, Aydilge menejeri, Aydilge sahne fiyatı, Aydilge sahne konser fiyatı, Aydilge konser fiyatı ne kadar, Aydilge belediye festival ücreti, Aydilge İmza günü ücreti, Aydilge sahne menajeri, Aydilge ulaşım, Aydilge menajeri, Aydilge menajerlik ulaşım, Aydilge menajeri kim, Aydilge yılbaşı konser fiyatı, Aydilge mail adresi, Aydilge menajer iletişim, Aydilge konser ücreti, Aydilge belediye konser fiyatı, Aydilge festival konser fiyatı, Aydilge menajerlik şirketi, Aydilge telefon numarası, Aydilge menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless