rubato

rubato

Anasayfa >   rubato

RubatoDetaylar
TARZ: Etnik
Ekip: 9 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@konsermerkezi.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Dört müzisyen; Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün tarafından kurulmuştur.

Grup üyeleri; Fatih Ahıskalı: Ud, Cümbüş, Gitar, Solo Vokal-Özer Arkun: Viyolonsel, Solo Vokal-Göksun Çavdar: Klarnet, Bas Klarnet, Saksafon, Vokal-Eralp Görgün: Bas gitar, Vokal

Sezen Aksu, Sıla, Zülfü Livaneli gibi ünlü sanatçıların albümlerinde eşlik eden Rubato grubu, kendilerine has bir tınısı olan müzik yapma gayretinde olduklarını söylüyorlar.

Rubato’nun anlamı ise, bir müzikal terim, ritmik olarak özgürlük demek. Grup ikinci albümleri ‘İki’ ile daha geniş kitlelere sesini duyurmuş, bu albümde birçok önemli ismin coverlarına da yer vermiştir.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Rubato menajer, Rubato konser fiyatı, Rubato menajerlik, Rubato sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Rubato Sosyal Medya Hesapları;
Web: http://efkarliyim.net/
Facebook: https://www.facebook.com/rubatoofficial/
Twitter: https://twitter.com/RubatoOfficial
İnstagram: https://www.instagram.com/rubatomusic/
Bu sayfadan Rubato menajeri, Rubato web sitesi, Rubato iletişim, Rubato konser fiyatı, Rubato konser bedeli, Rubato konser kaşesi, Rubato organizasyonu, Rubato menajerlik firması, Rubato menejeri, Rubato sahne fiyatı, Rubato sahne konser fiyatı, Rubato konser fiyatı ne kadar, Rubato belediye festival ücreti, Rubato İmza günü ücreti, Rubato sahne menajeri, Rubato ulaşım, Rubato menajeri, Rubato menajerlik ulaşım, Rubato menajeri kim, Rubato yılbaşı konser fiyatı, Rubato mail adresi, Rubato menajer iletişim, Rubato konser ücreti, Rubato belediye konser fiyatı, Rubato festival konser fiyatı, Rubato menajerlik şirketi, Rubato telefon numarası, Rubato menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless