FESTİVAL ORGANİZASYON

Anasayfa >   FESTİVAL ORGANİZASYON

FESTİVAL ORGANİZASYON

Bir festival organizasyonu düzenlemek istiyorsunuz ve bunun için güvenilir bir organizasyon şirketine mi ihtiyacınız var? Unutmayın Konser Merkezi sadece bir telefon kadar uzakta.
Konser Merkezi festival organizasyonu ve etkinlik yönetimi yapar, siz isterseniz organizasyonun tüm detaylarıyla ilgilenir ve böylece sizin hiç bir şey için edişe etmenize gerek kalmaz.

✅ Sıfır Endişe 

Festival organizasyonu veya bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız Konser Merkezi ile çalışın, güvenilir bir şekilde işinizi, profesyonellere bırakın ve siz sadece dostlarınız ve konuklarınızla ilgilenin. 

Özel Etkinli ve Hizmetlerimiz 

Konser Merkezi, festival organizasyon ve etkinliklerde size en kapsamlı projeyi sunar ve festival sahnenizde görmek istediğiniz sanatçı, aktör, sunucu ve alanında uzman olmuş ünlüleri getirir. Siz sadece festivalinizde kimi görmek istiyorsunuz bize söyleyin yeter.

✅ Teknik

Konser Merkezi tarafından sağlanan festival konser organizasyon çalışmalarında tüm teknik rider kiralamaları akredite, kalifiyeli profesyonel ve alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışırız ve her zaman en kaliteli malzemeyi ve piyasadaki en ileri teknolojiyi kullanırız.
 Verdiğimiz hizmette kurulum ve planlamadan yürütme ve tamamlamaya kadar koordine ederek yaptığımız işin başarısını garanti ederiz. 
Unutmayın, ses, ışık, LED ekranlar ve sahne ekipmanları bir etkinlik veya festivalin organizasyonlarının olmazsa olmazlarıdır. Çünkü bir görüntü bin kelimeye bedeldir.

✅ Tanıtım

Yapacağınız festivalin çok ses getirmesini ister misiniz? Bir etkinlik doğru tanıtılamaz ise düzenlemenin de pek bir anlamı kalmaz.
Festival Organizasyonu bir film gibidir ve mutlaka bir kurgusu olmadır.
Konser Merkezi, yerel bilbord ve tanıtım afişlerin yanı sıra, sosyal medya üzerinden de hazırladığı tanıtıcı filmlerle, belirlenen ağ genişliğinde hedef kitleye ulaşıp, etkinliği duyuruyor.

Belediye festivallerinin, sanatçı festival konserlerinin bir diğer amacı da il veya ilçenin tanıtımı içindir. Örneğin, belediye festivallerini ele alacak olursak;
Konser Merkezi, planlanan festivale günler kala bir basın bülteni ile yerel-ulusal,görsel ve yazılı tüm mecraları haberdar ederek, etkinliğe davette bulunur. Etkinlik boyunca haber değeri oluşturabilecek tüm görüntüleri toparlayıp montajlayarak yerel ve ulusal basına servis eder. Bizler kilit noktaları biliyor ve doğru kişileri tanıyoruz.

✅ Konser Merkezi Etkinlik festival, konser ve organizasyonlarda içerik üretir ve sunar. 

DİĞER HİZMETLERİMİZ

 • Festival Organizasyonu
 • Sanatçı Temini
 • Konuşmacı Temini
 • Belediye Festival Organizasyonu
 • Bahar Şenlikleri
 • Okul Şenlikleri
 • Belediye Festival Konserleri
 • Sunucu Temini
 • Ses Sahne Işık ve LED Kurulumu
 • Kulis Karavan
 • Mobil Jeneretör Kiralama

Birlikte çalışmak dileğiyle. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.


#festival organizasyonu #belediye festival organizasyon #festival konser organizasyon #belediye festivalleri #kurumsal festival organizasyon şirketleri #festival nasıl düzenlenir #festival organizasyon firmaları #festivale sanatçı sunucu çıkarma #festival nasıl yapılır #festival organizasyonları #festival ses sahne ışık kurulumu #festival yapmak #festival konser organizasyonu #festival planlama

Konser Afişlerimizden Bazıları

BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
DETAY Ajans İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless