Ahmet Özhan

Anasayfa >   Sanatçılar >   Ahmet Özhan

Ahmet Özhan
TARZ: Tasavvuf /Dini
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Ahmet (Katıgöz) Özhan 26 Ağustos 1950 Şanlıurfa doğumludur.Müzik eğitimini İstanbul Belediye Konservatuvarı ve Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde tamamlamıştır.
1981- 1991 yılları arasında TRT İstanbul Radyosunda ses sanatçısı olarak görev almış, yine 1991 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu’nun kuruluşunda yer almış ve o tarihten beri bu topluluğun Kurucu Genel Sanat yönetmenliği görevini sürdürmektedir.
1985 de Singapur”da yapılan Asya Müzik Festivali”nde ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Plak çalışmaları,  sinema filmleri, televizyon dizi ve konserleri, radyo çalışmaları ile çeşitli televizyon kanallarının müzik programlarında yorumcu, programcı ve yönetmen olarak da görevler almıştır. Birçok 45’lik, plak, longplay, kaset, CD çalışmaları bulunmaktadır.
İlk olarak 1973 yıılnda ''Çocuğumu İstiyorum'' adlı sinema filminde yer almıştır. Hacı Arif Bey, Aliş, Hafız Yusuf Efendi gibi müzikal belgesel filmlerinde yer almıştır.
 Konya Mevlana İhtifalleri, festival ve şenliklerde  klasik ve tasavvuf müziği konserlerine devam etmektedir. 
2016 yılında "Best Off İlahiler" adlı albümünü yayınlamıştır.Ahmet Özhan, 1998 yılında Devlet Sanatçısı unvanını almıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Ahmet Özhan menajer, Ahmet Özhan konser fiyatı, Ahmet Özhan  menajerlik, Ahmet Özhan sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ahmet Özhan Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.ahmetozhan.com.tr/
Twitter:https://twitter.com/ahmetozhanofis

Bu sayfadan Ahmet Özhan menajeri, Ahmet Özhan web sitesi, Ahmet Özhan iletişim, Ahmet Özhan konser fiyatı, Ahmet Özhan konser bedeli, Ahmet Özhan konser kaşesi, Ahmet Özhan organizasyonu, Ahmet Özhan menajerlik firması, Ahmet Özhan menejeri, Ahmet Özhan sahne fiyatı, Ahmet Özhan sahne konser fiyatı, Ahmet Özhan konser fiyatı ne kadar, Ahmet Özhan belediye festival ücreti, Ahmet Özhan İmza günü ücreti, Ahmet Özhan sahne menajeri, Ahmet Özhan ulaşım, Ahmet Özhan menajeri, Ahmet Özhan menajerlik ulaşım, Ahmet Özhan menajeri kim, Ahmet Özhan yılbaşı konser fiyatı, Ahmet Özhan mail adresi, Ahmet Özhan menajer iletişim, Ahmet Özhan konser ücreti, Ahmet Özhan belediye konser fiyatı, Ahmet Özhan festival konser fiyatı, Ahmet Özhan menajerlik şirketi, Ahmet Özhan telefon numarası, Ahmet Özhan menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Ahmet Özhan menajeri #Ahmet Özhan web sitesi #Ahmet Özhan iletişim #Ahmet Özhan konser fiyatı #Ahmet Özhan konser bedeli #Ahmet Özhan konser kaşesi #Ahmet Özhan organizasyonu #Ahmet Özhan menajerlik firması #Ahmet Özhan menejeri #Ahmet Özhan sahne fiyatı #Ahmet Özhan sahne konser fiyatı #Ahmet Özhan konser fiyatı ne kadar #Ahmet Özhan belediye festival ücreti #Ahmet Özhan İmza günü ücreti #Ahmet Özhan sahne menajeri #Ahmet Özhan ulaşım #Ahmet Özhan menajeri #Ahmet Özhan menajerlik ulaşım #Ahmet Özhan menajeri kim #Ahmet Özhan yılbaşı konser fiyatı #Ahmet Özhan mail adresi #Ahmet Özhan menajer iletişim #Ahmet Özhan konser ücreti #Ahmet Özhan belediye konser fiyatı #Ahmet Özhan festival konser fiyatı #Ahmet Özhan menajerlik şirketi #Ahmet Özhan telefon numarası #Ahmet Özhan menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless