Ali İhsan Varol

Anasayfa >   Sanatçılar >   Ali İhsan Varol

Ali İhsan Varol
TARZ: Söyleşi/Etkinlik
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Ali İhsan Varol, 28 Haziran 1976 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur.

Üniversitede önce “Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri” sonra “İstanbul Üniversitesi Tarih” bölümüne, sonra “Açık öğretim Kamu Yönetimi Bölümü’ne” girmiş fakat üniversite eğitimini tamamlamamıştır.

İş hayatına Turizm sektörüyle başlamış. Ardından Televizyon sektörüne geçiş yapmıştır. 4 yıl prodüksiyon asistanlığı yapan değerli sunucumuz Ali İhsan Varol, daha sonra metin yazarlığına başlamıştır.

İkinci Bahar, Cumartesi ve Pazar Sürprizi, Passaparola ve Hugo  programlarında  set amirliğinden metin yazarlığına kadar birçok alanda görev almıştır.

Sunuculuğunu ve yapımcılığını kendisinin üstlendiği ‘’Kelime Oyunu’’ yarışması ile ekran karşısına geçer. Ali İhsan Varol’un sempatik ve eğlenceli sunumu ile yarışma büyük beğeni toplamıştır.

Oyunculuk kariyeri ise ilk olarak  1998 yılında Star’da yayınlanan ‘’Çarli’’ dizisi ile başlar. 2014 yılında yine Star TV'de yayınlanan fenomen dizi ‘’Kardeş Payı’’ ile oyunculuğa devam eder, daha sonra dizinin senaryo ekibinde yer alır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Ali İhsan Varol menajer, Ali İhsan Varol etkinlik,  Ali İhsan Varol menajerlik,  Ali İhsan Varol  sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Bu sayfadan Ali İhsan Varol menajeri, Ali İhsan Varol web sitesi, Ali İhsan Varol iletişim, Ali İhsan Varol konser fiyatı, Ali İhsan Varol konser bedeli, Ali İhsan Varol konser kaşesi, Ali İhsan Varol organizasyonu, Ali İhsan Varol menajerlik firması, Ali İhsan Varol menejeri, Ali İhsan Varol sahne fiyatı, Ali İhsan Varol sahne konser fiyatı, Ali İhsan Varol konser fiyatı ne kadar, Ali İhsan Varol belediye festival ücreti, Ali İhsan Varol İmza günü ücreti, Ali İhsan Varol sahne menajeri, Ali İhsan Varol ulaşım, Ali İhsan Varol menajeri, Ali İhsan Varol menajerlik ulaşım, Ali İhsan Varol menajeri kim, Ali İhsan Varol yılbaşı konser fiyatı, Ali İhsan Varol mail adresi, Ali İhsan Varol menajer iletişim, Ali İhsan Varol konser ücreti, Ali İhsan Varol belediye konser fiyatı, Ali İhsan Varol festival konser fiyatı, Ali İhsan Varol menajerlik şirketi, Ali İhsan Varol telefon numarası, Ali İhsan Varol menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Ali İhsan Varol menajeri #Ali İhsan Varol web sitesi #Ali İhsan Varol iletişim #Ali İhsan Varol konser fiyatı #Ali İhsan Varol konser bedeli #Ali İhsan Varol konser kaşesi #Ali İhsan Varol organizasyonu #Ali İhsan Varol menajerlik firması #Ali İhsan Varol menejeri #Ali İhsan Varol sahne fiyatı #Ali İhsan Varol sahne konser fiyatı #Ali İhsan Varol konser fiyatı ne kadar #Ali İhsan Varol belediye festival ücreti #Ali İhsan Varol İmza günü ücreti #Ali İhsan Varol sahne menajeri #Ali İhsan Varol ulaşım #Ali İhsan Varol menajeri #Ali İhsan Varol menajerlik ulaşım #Ali İhsan Varol menajeri kim #Ali İhsan Varol yılbaşı konser fiyatı #Ali İhsan Varol mail adresi #Ali İhsan Varol menajer iletişim #Ali İhsan Varol konser ücreti #Ali İhsan Varol belediye konser fiyatı #Ali İhsan Varol festival konser fiyatı #Ali İhsan Varol menajerlik şirketi #Ali İhsan Varol telefon numarası #Ali İhsan Varol menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless