Ankaralı Coşkun

Anasayfa >   Sanatçılar >   Ankaralı Coşkun

Ankaralı Coşkun
TARZ: Türk Halk Müziği
Ekip: 11 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Ankaralı Coşkun (Direk), 20 Nisan 1977 Ankara doğumludur.

Başarılı bir bağlama ustası olan babası Ali Direk sayesinde küçük yaşlarda müziğe ilgi duyar.5 yaşında bağlama ile buluşur.8 yaşına geldiğinde babası ile birlikte düğünlerde saz çalarak türküler söylemeye başlamıştır.

1996 yılında ilk albümü “Vay Seni Vay Vay” yayınlanır. Ankaralı Coşkun olarak tanınması ise 2001 yılında yayınladığı ‘’Best Of Sincan 2’’ albümü ile gerçekleşmiştir.

Ankaralı Coşkun, 2011 yılında yayınladığı “Ankara’nın Bağları” albümü ile adını tüm Türkiye’ye duyurur. Sanatçımızın 7.albümü olan Ankara’nın Bağları yılın en çok dinlenen şarkıları arasına yerleşir. Ankara’nın Bağları şarkısı ’’Kardeş Payı’’ ve ‘’Med Cezir’’ adlı reyting rekorları kıran dizilerin jenerik müziği olarak kullanılır.

Ankaralı Coşkun, 2017 yılında "Papatya Falı" isimli 15 şarkılık 8.albümünü müzikseverlerin beğenisine sunmuştur. Albümde,  Neşet Ertaş ‘ın “Hasret Çeke Çeke” ve “Kaşların Karasına” şarkıları da yer alıyor.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Ankaralı Coşkun menajer, Ankaralı Coşkun konser fiyatı, Ankaralı Coşkun menajerlik, Ankaralı Coşkun sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadan Ankaralı Coşkun menajeri, Ankaralı Coşkun web sitesi, Ankaralı Coşkun iletişim, Ankaralı Coşkun konser fiyatı, Ankaralı Coşkun konser bedeli, Ankaralı Coşkun konser kaşesi, Ankaralı Coşkun organizasyonu, Ankaralı Coşkun menajerlik firması, Ankaralı Coşkun menejeri, Ankaralı Coşkun sahne fiyatı, Ankaralı Coşkun sahne konser fiyatı, Ankaralı Coşkun konser fiyatı ne kadar, Ankaralı Coşkun belediye festival ücreti, Ankaralı Coşkun İmza günü ücreti, Ankaralı Coşkun sahne menajeri, Ankaralı Coşkun ulaşım, Ankaralı Coşkun menajerlik ulaşım, Ankaralı Coşkun menajeri kim, Ankaralı Coşkun yılbaşı konser fiyatı, Ankaralı Coşkun mail adresi, Ankaralı Coşkun menajer iletişim, Ankaralı Coşkun konser ücreti, Ankaralı Coşkun belediye konser fiyatı, Ankaralı Coşkun festival konser fiyatı, Ankaralı Coşkun menajerlik şirketi, Ankaralı Coşkun telefon numarası, Ankaralı Coşkun menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Ankaralı Coşkun menajeri #Ankaralı Coşkun web sitesi #Ankaralı Coşkun iletişim #Ankaralı Coşkun konser fiyatı #Ankaralı Coşkun konser bedeli #Ankaralı Coşkun konser kaşesi #Ankaralı Coşkun organizasyonu #Ankaralı Coşkun menajerlik firması #Ankaralı Coşkun menejeri #Ankaralı Coşkun sahne fiyatı #Ankaralı Coşkun sahne konser fiyatı #Ankaralı Coşkun konser fiyatı ne kadar #Ankaralı Coşkun belediye festival ücreti #Ankaralı Coşkun İmza günü ücreti #Ankaralı Coşkun sahne menajeri #Ankaralı Coşkun ulaşım #Ankaralı Coşkun menajerlik ulaşım #Ankaralı Coşkun menajeri kim #Ankaralı Coşkun yılbaşı konser fiyatı #Ankaralı Coşkun mail adresi #Ankaralı Coşkun menajer iletişim #Ankaralı Coşkun konser ücreti #Ankaralı Coşkun belediye konser fiyatı #Ankaralı Coşkun festival konser fiyatı #Ankaralı Coşkun menajerlik şirketi #Ankaralı Coşkun telefon numarası #Ankaralı Coşkun menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless