Atiye

Anasayfa >   Sanatçılar >   Atiye

Atiye
TARZ: Pop
Ekip: 22 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


 22 Kasım 1988 Almanya Bremen doğumlu Atiye, küçük yaşlarda piyano ve dans derslerine başlamış. Hollanda’da CKE okulunda sanat eğitimi almış ve  Bremen’de şan derslerine başlamış.  Lise eğitimini Almanya’da tamamlayan sanatçı ses eğitimini İzmir Devlet Opera ve Balesi Şan Pedagogu Bariton Aşkın Metiner ile sürdürmektedir.
 Henüz 17 yaşında iken ilk stüdyo albümü "Gözyaşlarım" yayınlanmıştır.
''Budur'' albümünde Türkiye’nin en önemli üç prodüktörü İskender Paydaş, Ozan Çolakoğlu ve Volga Tamöz’le çalışan Atiye, çıkış şarkısı olan ''Budur'' ile radyo ve müzik televizyonu listelerinde bir numaraya yükselmiştir.
Teoman  ile "Kal" , Sultana ile ''Güzelim'', Ozan Doğulu ile ''Aşkistan'', İskender Paydaş ve Mirkelam ile ''Nasıl Yani''  ve Dj Polique ile ''Kalbimin Fendi'' şarkısında düet yapmıştır. 
''Bu İşte Bir Yalnızlık Var'' ve  ''Bana Git De'' filmlerinde rol almıştır.
18.MTV EMA Müzik Ödülleri’nde “Best Turkish Act” ödülüne layık görülmüştür.
38. Vodafone İstanbul Maratonu'na katılan sanatçımız , Toplum Gönülleri Vakfı'nın (TOG) "toplumsal cinsiyet ve genç kadınlar" temalı sosyal sorumluluk projesine katılmıştır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Atiye menajer, Atiye  konser fiyatı, Atiye  menajerlik, Atiye  sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Atiye Sosyal Medya Hesapları;
Web:www.atiye.com
Facebook:https://www.facebook.com/atiyemusic
Twitter:https://twitter.com/Atiye
İnstagram:https://www.instagram.com/atiyed/
YouTube:https://www.youtube.com/atiyeofficial

Bu sayfadan Atiye menajeri, Atiye web sitesi, Atiye iletişim, Atiye konser fiyatı, Atiye konser bedeli, Atiye konser kaşesi, Atiye organizasyonu, Atiye menajerlik firması, Atiye menejeri, Atiye sahne fiyatı, Atiye sahne konser fiyatı, Atiye konser fiyatı ne kadar, Atiye belediye festival ücreti, Atiye İmza günü ücreti, Atiye sahne menajeri, Atiye ulaşım, Atiye menajeri, Atiye menajerlik ulaşım, Atiye menajeri kim, Atiye yılbaşı konser fiyatı, Atiye mail adresi, Atiye menajer iletişim, Atiye konser ücreti, Atiye belediye konser fiyatı, Atiye festival konser fiyatı, Atiye menajerlik şirketi, Atiye telefon numarası, Atiye menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Atiye menajeri #Atiye web sitesi #Atiye iletişim #Atiye konser fiyatı #Atiye konser bedeli #Atiye konser kaşesi #Atiye organizasyonu #Atiye menajerlik firması #Atiye menejeri #Atiye sahne fiyatı #Atiye sahne konser fiyatı #Atiye konser fiyatı ne kadar #Atiye belediye festival ücreti #Atiye İmza günü ücreti #Atiye sahne menajeri #Atiye ulaşım #Atiye menajeri #Atiye menajerlik ulaşım #Atiye menajeri kim #Atiye yılbaşı konser fiyatı #Atiye mail adresi #Atiye menajer iletişim #Atiye konser ücreti #Atiye belediye konser fiyatı #Atiye festival konser fiyatı #Atiye menajerlik şirketi #Atiye telefon numarası #Atiye menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless