Atlas

Anasayfa >   Sanatçılar >   Atlas

Atlas
TARZ: Rock
Ekip: 9 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Tuna Kiremitçi, Burak Aldinç, Selim Öztunç, Hasan Köseoğlu ve Murat Kulaksızoğlu'ndan oluşan rock grubumuzdur.
90'lı  yıllardan bu yana kaleme aldığı şiirleri, romanları ve köşe yazılarıyla edebiyat dünyasının önemli isimleri arasında yer alan Tuna Kiremitçi, grubun solistliğini üstleniyor.
1990'lı yıllarda Kumdan Kaleler topluluğuyla etnik rock çalışmaları yapmış Tuna Kiremitçi, Galatasaray Lisesi'nde öğrenciyken kurduğu "Skandal" grubundan Burak Aldinç (gitar) ve Hasan Köseoğlu'yla (davul, perküsyon) yıllar sonra yeniden bir araya gelir.  Yıllar öncesinden gelen arkadaşlıklarını bir albümde toplamaya karar verirler.
Grup, ilk albümünü 2013 yılında "Selam Yabancı" ismi ile yayınlar. Albümde yer alan 10 şarkıdan 9’unun sözü ve müziği Tuna Kiremitçi'ye aittir. Albümde, Türk rock müziğinin önemli kadın sanatçılarından Aylin Aslım ile ''Canavar'' şarkısının düeti de bulunuyor.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Atlas menajer, Atlas konser fiyatı, Atlas menajerlik, Atlas sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Atlas Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.atlasmuzik.com/
Facebook:https://www.facebook.com/AtlasMusicTR/
Twitter:https://twitter.com/atlasmusictr

Bu sayfadan Atlas menajeri, Atlas web sitesi, Atlas iletişim, Atlas konser fiyatı, Atlas konser bedeli, Atlas konser kaşesi, Atlas organizasyonu, Atlas menajerlik firması, Atlas menejeri, Atlas sahne fiyatı, Atlas sahne konser fiyatı, Atlas konser fiyatı ne kadar, Atlas belediye festival ücreti, Atlas İmza günü ücreti, Atlas sahne menajeri, Atlas ulaşım, Atlas menajeri, Atlas menajerlik ulaşım, Atlas menajeri kim, Atlas yılbaşı konser fiyatı, Atlas mail adresi, Atlas menajer iletişim, Atlas konser ücreti, Atlas belediye konser fiyatı, Atlas festival konser fiyatı, Atlas menajerlik şirketi, Atlas telefon numarası, Atlas menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Atlas menajeri #Atlas web sitesi #Atlas iletişim #Atlas konser fiyatı #Atlas konser bedeli #Atlas konser kaşesi #Atlas organizasyonu #Atlas menajerlik firması #Atlas menejeri #Atlas sahne fiyatı #Atlas sahne konser fiyatı #Atlas konser fiyatı ne kadar #Atlas belediye festival ücreti #Atlas İmza günü ücreti #Atlas sahne menajeri #Atlas ulaşım #Atlas menajeri #Atlas menajerlik ulaşım #Atlas menajeri kim #Atlas yılbaşı konser fiyatı #Atlas mail adresi #Atlas menajer iletişim #Atlas konser ücreti #Atlas belediye konser fiyatı #Atlas festival konser fiyatı #Atlas menajerlik şirketi #Atlas telefon numarası #Atlas menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless