Aydilge

Anasayfa >   Sanatçılar >   Aydilge

Aydilge
TARZ: Rock
Ekip: 9 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1979 Kütahya doğumlu şahsına münhasır Aydilge, hem yazar hem müzisyen, radyo programcısı, söz yazarı ve bestecidir.
Değerli sanatçımız Aydilge, 8 yaşındayken girdiği TRT Ankara Radyosu Çocuk Korusu sınavlarını kazanır ve 15 yaşına kadar TRT'de radyo sanatçısı olarak görev yapar. 
Müzisyenliğinin yanında başarılı bir yazar olan Aydilge'nin ilk kitabı ''Kalemimin Ucundaki Düşler'' 1998 yılında okuyucu ile buluşur.Ardından 2002 yılında “Bulimia Sokağı'' ve 2011 yılında “Aşk Notası'' kitabıyla sözcüklerini konuşturur.
''Ben rock söyleyen cici bir kızım'' diyen Aydilge, 2006 yılında  ''Küçük Şarkı Evreni'' isimli ilk albümü ile müzik piysasına giriş yapar.Enerji dolu kıpır kıpı sesi ile kısa sürede herkesi kendine hayran bırakır.
2012 yılında Amerikan müzik sitesi www.makestar.com tarafından düzenlenen yarışmada ''Geri Dönmem'' isimli şarkısı ile birinci olur.94.5 Rock Fm'de kendisinin hazırlayıp sunduğu Artı Beş Eksi Beş isimli programı ile radyoculuk kariyerini pekiştirir. 
Sound isimli müzik teknolojileri dergisinin kurucusu olup, halen dergide editörlük yapmaktadır.

2013 yılında ''Yanlızlıkla Yaptım'', 2018 yılında ''Kendi Yoluma Gidiyorum'' albümlerini yayınlamış, Hayat Şaşırtır, Bir Ayda Unutursun ,Aşk Yüzünden single çalışmaları ile büyük beğeni toplamıştır.Reyting rekortmeni Kiraz Mevsimi, Benim Adım Melek, Her Halimle Sev Beni ve Kiralık Aşk dizilerinin efsane müziklerini seslendiren Aydilge'nin doğaya ve yaşama olan duyarlılığı, Greenpeace ile ortaklaşa yaptığı ''Dünyanın Kalbi Durmasın'' projesi kapsamında kendisini göstermiştir.

Aydilge, 2020 yılında ''Yalnızlık Masalı'' ve ''Nasil İnansam? '' single çalışmaları ile ''Evden Canlı Canlı Vol.2'' albümünü sevenleriyle buluşturdu.

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Web: https://www.aydilge.net
Facebook: https://www.facebook.com/aydilge
Twitter: https://twitter.com/aydilgesarp
İnstagram: https://www.instagram.com/aydilgeonline

Bu sayfadan Aydilge menajeri, Aydilge web sitesi, Aydilge iletişim, Aydilge konser fiyatı, Aydilge menajerlik, Aydilge konser kaşesi, Aydilge konser organizasyon, Aydilge menajerlik firması, Aydilge sahne fiyatı, Aydilge imza günü ücreti, Aydilge sahne menajeri, Aydilge menajeri kim, Aydilge yılbaşı konser fiyatı, Aydilge mail adresi, Aydilge menajer iletişim, Aydilge konser ücreti, Aydilge belediye konser fiyatı, Aydilge festival konser fiyatı, Aydilge menajerlik şirketi, Aydilge telefon numarası, Aydilge menajer, Aydilge gala konser fiyatı, Aydilge online konser fiyatı, Aydilge otel konser fiyatı, Aydilge online söyleşi, Aydilge düğün sahne fiyatı, Aydilge düğün sahne ücreti, Aydilge yetkili menajeri, Aydilge belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Aydilge menajeri #Aydilge web sitesi #Aydilge iletişim #Aydilge konser fiyatı #Aydilge menajerlik #Aydilge konser kaşesi #Aydilge konser organizasyon #Aydilge menajerlik firması #Aydilge sahne fiyatı #Aydilge imza günü ücreti #Aydilge sahne menajeri #Aydilge menajeri kim #Aydilge yılbaşı konser fiyatı #Aydilge mail adresi #Aydilge menajer iletişim #Aydilge konser ücreti #Aydilge belediye konser fiyatı #Aydilge festival konser fiyatı #Aydilge menajerlik şirketi #Aydilge telefon numarası #Aydilge menajer #Aydilge gala konser fiyatı #Aydilge online konser fiyatı #Aydilge otel konser fiyatı #Aydilge online söyleşi #Aydilge düğün sahne fiyatı #Aydilge düğün sahne ücreti #Aydilge yetkili menajeri #Aydilge belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
DETAY Ajans İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless