Ayşe Hatun Önal

Anasayfa >   Sanatçılar >   Ayşe Hatun Önal

Ayşe Hatun Önal
TARZ: Pop
Ekip: 13 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


29 Temmuz 1978 Adana doğumludur.Liseyi eğitimi Adana'da tamamlamış ardından Anadolu Üniversitesi'ne başlamıştır.
1999 yılında Kanal D'nin düzenlediği Miss Turkey yarışmasında Türkiye birinci güzeli seçilmiş ve mankenlik hayatına başlamıştır. Uzun bir  süre mankenlik yapan Ayşe Hatun Önal, Can Gürzap'tan diksiyon dersleri alarak özel bir kanalda sunuculuk yapmaya başlar.
2004 yılında ilk albümü ''Sonunda'' ile müzik dünyasına atılır.''Çeksene Elini" adlı şarkısıyla büyük beğeni toplar."Çak Bir Selam" ve "Güm Güm" single'ları ile Türkiye'de hit olarak listelerde üst sıralara yükselir. Yılın en çok dinlenen 8. şarkısı olur.
2014 yazının en çok çalan şarkıları arasına giren “Çak Bir Selam” 2014 Dünya Basketbol Kupası'nın resmi sponsorlarından Turkcell'in Türkiye Milli Takımı reklamları için “Çak Bir Smaç” adıyla yeniden uyarlanmıştır.
Ricky Martin'e "Adiós" şarkısında eşlik eden güzel sanatçımız, Onur ile ''Güm Güm'' şarkısında düet çalışması yapmıştır.
Ayşe Hatun Önal, ''Şeytan Tüyü'' filmi için müzik hazırlamıştır.İlk kez film müziği yapan güzel şarkıcı, kariyerinde yeni bir sayfa açmıştır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Ayşe Hatun Önal menajer, Ayşe Hatun Önal konser fiyatı, Ayşe Hatun Önal menajerlik, Ayşe Hatun Önal sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ayşe Hatun Önal Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.aysehatunonal.net/
Facebook:https://www.facebook.com/aysehatunonal
Twitter:https://twitter.com/AyseHatunOnal
İnstagram:https://www.instagram.com/aysehatunonal/
YouTube:https://www.youtube.com/aysehatunVEVO

Bu sayfadan Ayşe Hatun Önal menajeri, Ayşe Hatun Önal web sitesi, Ayşe Hatun Önal iletişim, Ayşe Hatun Önal konser fiyatı, Ayşe Hatun Önal konser bedeli, Ayşe Hatun Önal konser kaşesi, Ayşe Hatun Önal organizasyonu, Ayşe Hatun Önal menajerlik firması, Ayşe Hatun Önal menejeri, Ayşe Hatun Önal sahne fiyatı, Ayşe Hatun Önal sahne konser fiyatı, Ayşe Hatun Önal konser fiyatı ne kadar, Ayşe Hatun Önal belediye festival ücreti, Ayşe Hatun Önal İmza günü ücreti, Ayşe Hatun Önal sahne menajeri, Ayşe Hatun Önal ulaşım, Ayşe Hatun Önal menajeri, Ayşe Hatun Önal menajerlik ulaşım, Ayşe Hatun Önal menajeri kim, Ayşe Hatun Önal yılbaşı konser fiyatı, Ayşe Hatun Önal mail adresi, Ayşe Hatun Önal menajer iletişim, Ayşe Hatun Önal konser ücreti, Ayşe Hatun Önal belediye konser fiyatı, Ayşe Hatun Önal festival konser fiyatı, Ayşe Hatun Önal menajerlik şirketi, Ayşe Hatun Önal telefon numarası, Ayşe Hatun Önal menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Ayşe Hatun Önal menajeri #Ayşe Hatun Önal web sitesi #Ayşe Hatun Önal iletişim #Ayşe Hatun Önal konser fiyatı #Ayşe Hatun Önal konser bedeli #Ayşe Hatun Önal konser kaşesi #Ayşe Hatun Önal organizasyonu #Ayşe Hatun Önal menajerlik firması #Ayşe Hatun Önal menejeri #Ayşe Hatun Önal sahne fiyatı #Ayşe Hatun Önal sahne konser fiyatı #Ayşe Hatun Önal konser fiyatı ne kadar #Ayşe Hatun Önal belediye festival ücreti #Ayşe Hatun Önal İmza günü ücreti #Ayşe Hatun Önal sahne menajeri #Ayşe Hatun Önal ulaşım #Ayşe Hatun Önal menajeri #Ayşe Hatun Önal menajerlik ulaşım #Ayşe Hatun Önal menajeri kim #Ayşe Hatun Önal yılbaşı konser fiyatı #Ayşe Hatun Önal mail adresi #Ayşe Hatun Önal menajer iletişim #Ayşe Hatun Önal konser ücreti #Ayşe Hatun Önal belediye konser fiyatı #Ayşe Hatun Önal festival konser fiyatı #Ayşe Hatun Önal menajerlik şirketi #Ayşe Hatun Önal telefon numarası #Ayşe Hatun Önal menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless