Ayshe

Anasayfa >   Sanatçılar >   Ayshe

Ayshe
TARZ: Pop
Ekip: 9 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Gerçek adı Ayşe Akın (Özdemir) olan genç sanatçımız Ayshe, 03 Nisan 1993 Belçika Brüksel doğumludur.Afyonlu bir aileden gelmiş olup, eğitim hayatı Belçika'da devam etmiştir.
2011 yılında güzellik yarışmasına katılır ve Belçika Güzeli seçilir.Oyunculuk yapmak ve şarkı söylemek için Türkiye'ye gelir.
İlk olarak Muteşem Yüzyıl dizisinde, ardından Güllerin Savaşı dizisiyle tanınmıştır.
2014 yıılnda bir Ajda Pekkan klasiği olan ''Kim Ne Derse Desin'' adlı şarkıda Cem Belevi ile düet çalışması yapmıştır. 
2016 yılında ''Ben Bile Şok'' isimli şarkısı yayınlanmıştır.Şarkının söz ve müzği  Esin İris'e, düzenlemesi ise Erman Seven’e aittir.
Harika fiziği ve dans şovlarıyla oldukça dikkat çeken sanatçımız Ayshe, Nisan 2017 tarihinde vizyona girecek olan ''Kervan 1915'' adlı filmle beyazperdede boy göstermeye hazırlanıyor.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Ayshe menajer, Ayshe konser fiyatı, Ayshe menajerlik, Ayshe sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ayshe Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://ayshemusic.com/
Facebook:https://www.facebook.com/ayshemusicofficial
Twitter:https://twitter.com/ayshemusic

 

Bu sayfadan Ayshe menajeri, Ayshe web sitesi, Ayshe iletişim, Ayshe konser fiyatı, Ayshe konser bedeli, Ayshe konser kaşesi, Ayshe organizasyonu, Ayshe menajerlik firması, Ayshe menejeri, Ayshe sahne fiyatı, Ayshe sahne konser fiyatı, Ayshe konser fiyatı ne kadar, Ayshe belediye festival ücreti, Ayshe İmza günü ücreti, Ayshe sahne menajeri, Ayshe ulaşım, Ayshe menajeri, Ayshe menajerlik ulaşım, Ayshe menajeri kim, Ayshe yılbaşı konser fiyatı, Ayshe mail adresi, Ayshe menajer iletişim, Ayshe konser ücreti, Ayshe belediye konser fiyatı, Ayshe festival konser fiyatı, Ayshe menajerlik şirketi, Ayshe telefon numarası, Ayshe menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Ayshe menajeri #Ayshe web sitesi #Ayshe iletişim #Ayshe konser fiyatı #Ayshe konser bedeli #Ayshe konser kaşesi #Ayshe organizasyonu #Ayshe menajerlik firması #Ayshe menejeri #Ayshe sahne fiyatı #Ayshe sahne konser fiyatı #Ayshe konser fiyatı ne kadar #Ayshe belediye festival ücreti #Ayshe İmza günü ücreti #Ayshe sahne menajeri #Ayshe ulaşım #Ayshe menajeri #Ayshe menajerlik ulaşım #Ayshe menajeri kim #Ayshe yılbaşı konser fiyatı #Ayshe mail adresi #Ayshe menajer iletişim #Ayshe konser ücreti #Ayshe belediye konser fiyatı #Ayshe festival konser fiyatı #Ayshe menajerlik şirketi #Ayshe telefon numarası #Ayshe menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless