Azis

Anasayfa >   Sanatçılar >   Azis

Azis
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Bulgaristan'ın aykırı sanatçısı, asıl adı Vasil Troyanov Boyanov, sahne adı Azis, 7 Mart 1978 Bulgaristan doğumludur. 11 yaşında Almanya’ya taşınır.Kariyerine model olarak başlayan Azis, prodüktör Krum Asanov tarafından keşfedilmiş ve ilk albümünü 1999 yılında yayınlamıştır. 2000 yılında yayınladığı ‘’Erkekler de Ağlar’’ albümü ile kitlelere sesini duyurmuştur.

Çingene müziğini flemenko ile süslediği müziğinin adı Çalga veya popfolk olarak anılıyor. Bir diğer deyişler roman müziğinin otantik melodilerle harmanlanması. 

Bulgaristan'ın popstarı Azis,  ‘’Habibi’’ şarkısıyla New York Times’ın ilk 25 listesine girmiş, internet üzerinden yapılan bir ankette “21. Yüzyılın en büyük Bulgar’ı” seçilmiştir. Türkiye'de ise "Zabravi me" ( Unut Beni) adlı şarkısıyla tanındı.2006 yılında Eurovision yarışmasına ‘’Let Me Cry’’şarkısıyla katılmıştır.

İlham kaynağının Madonna ve Michael Jackson olduğunu söyleyen sanatçımız, 2006 yılında otobiyografisi olan ‘’Ben Azis’’ adlı kitabını yayınladı.  Türkiye’de en beğendiği sanatçılar Kibariye,Tarkan ve Bülent Ersoy olan Azis,  Türkiye ve Avrupa’nın gündeminde başarılarıyla yer almaya devam ediyor.

Sesi, stili ve farklı tarzıyla Bulgaristan'a sığmayıp dünyaya açılan Azis, Malina,Ustata Gloriya ve Desi Slava ile düet çalışmaları yapmıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Azis menajer, Azis konser fiyatı, Azis menajerlik, Azis sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Azis Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/AzisOfficial/

YouTube: https://www.youtube.com/azisonline/

Bu sayfadan Azis menajeri, Azis web sitesi, Azis iletişim, Azis konser fiyatı, Azis konser bedeli, Azis konser kaşesi, Azis organizasyonu, Azis menajerlik firması, Azis menejeri, Azis sahne fiyatı, Azis sahne konser fiyatı, Azis konser fiyatı ne kadar, Azis belediye festival ücreti, Azis İmza günü ücreti, Azis sahne menajeri, Azis ulaşım, Azis menajeri, Azis menajerlik ulaşım, Azis menajeri kim, Azis yılbaşı konser fiyatı, Azis mail adresi, Azis menajer iletişim, Azis konser ücreti, Azis belediye konser fiyatı, Azis festival konser fiyatı, Azis menajerlik şirketi, Azis telefon numarası, Azis menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Azis menajeri #Azis web sitesi #Azis iletişim #Azis konser fiyatı #Azis konser bedeli #Azis konser kaşesi #Azis organizasyonu #Azis menajerlik firması #Azis menejeri #Azis sahne fiyatı #Azis sahne konser fiyatı #Azis konser fiyatı ne kadar #Azis belediye festival ücreti #Azis İmza günü ücreti #Azis sahne menajeri #Azis ulaşım #Azis menajeri #Azis menajerlik ulaşım #Azis menajeri kim #Azis yılbaşı konser fiyatı #Azis mail adresi #Azis menajer iletişim #Azis konser ücreti #Azis belediye konser fiyatı #Azis festival konser fiyatı #Azis menajerlik şirketi #Azis telefon numarası #Azis menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless