Bağzıları

Anasayfa >   Sanatçılar >   Bağzıları

Bağzıları
TARZ: Alternatif Rock
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Bağzıları grubu, Mart 2016' da Samatya sahilde, Ömer Naldemir ve Emre Sargın tarafından kurulmuş. Grup üyeleri; Ömer Naldemir, Emre Sargın,  Hür Kır ve İsmail Ozan. 

Grup ilk olarak ‘’Bağzı Şeyler’’ isimini almış, ancak daha sonra başka bir grubun telif hakları sebebiyle ismini ‘’Bağzıları’’ olarak değiştirmiştir.

2017 yılında ''Bize Kalsın'' adlı albümlerini yayınladılar. ''Zaten Kırılmış Bir Kızsın'' adlı şarkılarıyla büyük bir çıkış yakaladılar. Şarkının belirli bölümleri Onur Ünlü’ye aittir.

Yaşamın ve gündelik hayatın içinden müzik üreten alternatif müzik grubu, konser ve sahne çalışmalarına devam ediyor.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Bağzıları menajer, Bağzıları konser fiyatı, Bağzıları menajerlik, Bağzıları sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bağzıları Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.bagzilari.com/

Facebook: https://www.facebook.com/bagzilari/

Twitter: https://twitter.com/bagzilari

İnstagram: https://www.instagram.com/bagzilari/

Bu sayfadan Bağzıları menajeri, Bağzıları web sitesi, Bağzıları iletişim, Bağzıları konser fiyatı, Bağzıları konser bedeli, Bağzıları konser kaşesi, Bağzıları organizasyonu, Bağzıları menajerlik firması, Bağzıları menejeri, Bağzıları sahne fiyatı, Bağzıları sahne konser fiyatı, Bağzıları konser fiyatı ne kadar, Bağzıları belediye festival ücreti, Bağzıları İmza günü ücreti, Bağzıları sahne menajeri, Bağzıları ulaşım, Bağzıları menajeri, Bağzıları menajerlik ulaşım, Bağzıları menajeri kim, Bağzıları yılbaşı konser fiyatı, Bağzıları mail adresi, Bağzıları menajer iletişim, Bağzıları konser ücreti, Bağzıları belediye konser fiyatı, Bağzıları festival konser fiyatı, Bağzıları menajerlik şirketi, Bağzıları telefon numarası, Bağzıları menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Bağzıları menajeri #Bağzıları web sitesi #Bağzıları iletişim #Bağzıları konser fiyatı #Bağzıları konser bedeli #Bağzıları konser kaşesi #Bağzıları organizasyonu #Bağzıları menajerlik firması #Bağzıları menejeri #Bağzıları sahne fiyatı #Bağzıları sahne konser fiyatı #Bağzıları konser fiyatı ne kadar #Bağzıları belediye festival ücreti #Bağzıları İmza günü ücreti #Bağzıları sahne menajeri #Bağzıları ulaşım #Bağzıları menajeri #Bağzıları menajerlik ulaşım #Bağzıları menajeri kim #Bağzıları yılbaşı konser fiyatı #Bağzıları mail adresi #Bağzıları menajer iletişim #Bağzıları konser ücreti #Bağzıları belediye konser fiyatı #Bağzıları festival konser fiyatı #Bağzıları menajerlik şirketi #Bağzıları telefon numarası #Bağzıları menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless