Berkay

Anasayfa >   Sanatçılar >   Berkay

Berkay
TARZ: Pop
Ekip: 17 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Berkay ( Şahin ),  29 Aralık 1981 Ankara doğumludur.
İzmir'den İstanbul'a taşınana kadar, birçok tatil bölgesinde sahne çalışmaları yapmıştır.
 Berkay, 2010 yılında "Ele İnat"adlı ilk albümünü müzikseverler ile buluşturur. Albüm büyük beğeni alır ve  ardından  İstanbul Fm Altın Ödülleri, Kral Tv Video Müzik Ödülleri, A.G.D Ödüllerinde ''En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı'' ödüllerini toplamayı başarır.
Kendine özgü yorumuyla beğeni toplayan başarılı isim Berkay, Demet Akalın ile '' 5 Yıl '' isimli şarkıda düet çalışması yapmıştır.
2016 yılında kendisinin en sevdiği arabesk şarkıları bir albümde toplamış ve '' Arabest'' ismi ile piyasada yer almıştır.Albümde İbrahim Tatlıses,Ahmet Kaya,Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses gibi önemli isimlerin şarkılarına yer vermiştir.
Berkay, Arabest albümü ile ilgili olarak, bu albümü büyük ustalara teşekkür etmek ve saygısını göstermek için özenle hazırladığını belirtmiştir.
 Berkay, 2016 yılında Turkmusc Ödüllerinde ''Yılın En İyi Erkek Şarkıcısı'' ödülüne layık görülmüştür.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Berkay menajer,Berkay konser fiyatı, Berkay menajerlik, Berkay sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Berkay Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.berkaysahin.com.tr
Facebook:https://www.facebook.com/BerkayOfficial
Twitter:https://twitter.com/berkaysahinn
İnstagram:https://www.instagram.com/berkaysahinn/

Bu sayfadan Berkay menajeri, Berkay web sitesi, Berkay iletişim, Berkay konser fiyatı, Berkay konser bedeli, Berkay konser kaşesi, Berkay organizasyonu, Berkay menajerlik firması, Berkay menejeri, Berkay sahne fiyatı, Berkay sahne konser fiyatı, Berkay konser fiyatı ne kadar, Berkay belediye festival ücreti, Berkay İmza günü ücreti, Berkay sahne menajeri, Berkay ulaşım, Berkay menajeri, Berkay menajerlik ulaşım, Berkay menajeri kim, Berkay yılbaşı konser fiyatı, Berkay mail adresi, Berkay menajer iletişim, Berkay konser ücreti, Berkay belediye konser fiyatı, Berkay festival konser fiyatı, Berkay menajerlik şirketi, Berkay telefon numarası, Berkay menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Berkay menajeri #Berkay web sitesi #Berkay iletişim #Berkay konser fiyatı #Berkay konser bedeli #Berkay konser kaşesi #Berkay organizasyonu #Berkay menajerlik firması #Berkay menejeri #Berkay sahne fiyatı #Berkay sahne konser fiyatı #Berkay konser fiyatı ne kadar #Berkay belediye festival ücreti #Berkay İmza günü ücreti #Berkay sahne menajeri #Berkay ulaşım #Berkay menajeri #Berkay menajerlik ulaşım #Berkay menajeri kim #Berkay yılbaşı konser fiyatı #Berkay mail adresi #Berkay menajer iletişim #Berkay konser ücreti #Berkay belediye konser fiyatı #Berkay festival konser fiyatı #Berkay menajerlik şirketi #Berkay telefon numarası #Berkay menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless