Berksan

Anasayfa >   Sanatçılar >   Berksan

Berksan
TARZ: Pop
Ekip: 12 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Berksan ( Özer ), 30 Mayıs 1979 Ankara doğumludur.Müziğe ilkokul yıllarında başlayan Berksan, Türk Sanat Müziği Çocuk Korosu'na girmiş ve 5 yıl süreyle çocuk korosunda çalışmalarını sürdürmüş.Ankara Üniversitesi Amerikan Turizmi Ve Otelciliği bölümü mezudur.Tuncay Yalın’dan şan dersleri almıştır.
 Babası Ankara’da büyük bir gazino ve bir gece kulübü sahibidir ve Berksan profesyonel ilk sahne deneyimini 17 yaşında burada gerçekleştirir.
2003 yılında ''Çilek'' adlı ilk solo albümünü yayınlar.Albümde 14 adet şarkı yer almakta olup, şarkıların 13’ü onun imzasını taşır.
''Tıpış Tıpış'' şarkısı 2005 yılında POPSAV tarafından yılın şarkısı ödülünü almıştır.
Hande Yener ile düet yaptığı ''Haberi Var Mı?'' şarkısı hit olmuştur. 
Berksan, kardeşi ve aynı zamanda aranjörü olan Turaç Berkay Özer ile ''Arıza'' şarkısına, Nigar Jamal ile ''Herhalde'' şarkısına düet yapmıştır.
''Çılgın Dersane Kampta'' ,''Üç Tatlı Cadı'' ve ''Servet Avcısı'' filmlerinde rol almıştır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Berksan menajer, Berksan konser fiyatı, Berksan menajerlik, Berksan sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Berksan Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.berksanofficial.com/
Facebook:https://www.facebook.com/BerksanOfficial
Twitter:https://twitter.com/BerksanOfficial
İnstagram:https://www.instagram.com/BerksanOnline/
YouTube:https://www.youtube.com/berksanofficial

Bu sayfadan Berksan menajeri, Berksan web sitesi, Berksan iletişim, Berksan konser fiyatı, Berksan konser bedeli, Berksan konser kaşesi, Berksan organizasyonu, Berksan menajerlik firması, Berksan menejeri, Berksan sahne fiyatı, Berksan sahne konser fiyatı, Berksan konser fiyatı ne kadar, Berksan belediye festival ücreti, Berksan İmza günü ücreti, Berksan sahne menajeri, Berksan ulaşım, Berksan menajeri, Berksan menajerlik ulaşım, Berksan menajeri kim, Berksan yılbaşı konser fiyatı, Berksan mail adresi, Berksan menajer iletişim, Berksan konser ücreti, Berksan belediye konser fiyatı, Berksan festival konser fiyatı, Berksan menajerlik şirketi, Berksan telefon numarası, Berksan menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Berksan menajeri #Berksan web sitesi #Berksan iletişim #Berksan konser fiyatı #Berksan konser bedeli #Berksan konser kaşesi #Berksan organizasyonu #Berksan menajerlik firması #Berksan menejeri #Berksan sahne fiyatı #Berksan sahne konser fiyatı #Berksan konser fiyatı ne kadar #Berksan belediye festival ücreti #Berksan İmza günü ücreti #Berksan sahne menajeri #Berksan ulaşım #Berksan menajeri #Berksan menajerlik ulaşım #Berksan menajeri kim #Berksan yılbaşı konser fiyatı #Berksan mail adresi #Berksan menajer iletişim #Berksan konser ücreti #Berksan belediye konser fiyatı #Berksan festival konser fiyatı #Berksan menajerlik şirketi #Berksan telefon numarası #Berksan menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless