Beyza Durmaz

Anasayfa >   Sanatçılar >   Beyza Durmaz

Beyza Durmaz
TARZ: Pop
Ekip: 10 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


5 Ağustos 1977  İstanbul duğumludur. Müzikle olan ilgisi ilkokulda boş derslerde arkadaşlarının kendisini tahtaya kaldırıp şarkı söyletmesiyle başlamış. 
İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezunu olan Beyza durmaz, eğitimi sırasında şan, gitar ve piyano eğtimleri almış.Yine bu dönemde türkülere yeni düzenleme ile farklı yorumlar katan Grup Nefes'in solistliği yapmıştır.
İtalyanca, Arapça ve farklı dillerde söylediği şarkılarla çok sayıda uluslar arası etkinlikte yer almış, Mustafa Sandal'a uzun bir süre vokalistlik yapmıştır.Danone, Kilim, Albarakatürk Bauhaus, Polisan markalarının reklam jingleları ile birlikte Sihirli Annem, Melek ve Camdan Pabuçlar dizilerinin müziklerini seslendirmiştir. 
İlk albümü ''Koku'' 2006 yılında piyasaya çıkmıştır.
2015 yılında "Olan Var Olmayan Var" isimli şarkısı, Türkiye'de en çok aran şarkılar listesinde ilk 10 arasına girmiş ve 8. sırada yer almıştır.
2016 yılında ''Ben N'aptım'' isimli single çalışması, Türkiye Radyoları'nda en çok çalan şarkılar listesine girmiştir.
Sicilya'nın etnik müzik gruplarından Nemas Project ile "Snow in Istanbul" isimli albüm yapmıştır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Beyza Durmaz menajer, Beyza Durmaz konser fiyatı, Beyza Durmaz menajerlik, Beyza Durmaz sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Beyza Durmaz Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://beyzadurmaz.com/
Facebook:https://www.facebook.com/beyzadurmaz
Twitter:https://twitter.com/beyzadurma
İnstagram:https://www.instagram.com/beyzadurma/
YouTube:https://www.youtube.com/c/Beyzadurmaz

 

Bu sayfadan Beyza Durmaz menajeri, Beyza Durmaz web sitesi, Beyza Durmaz iletişim, Beyza Durmaz konser fiyatı, Beyza Durmaz konser bedeli, Beyza Durmaz konser kaşesi, Beyza Durmaz organizasyonu, Beyza Durmaz menajerlik firması, Beyza Durmaz menejeri, Beyza Durmaz sahne fiyatı, Beyza Durmaz sahne konser fiyatı, Beyza Durmaz konser fiyatı ne kadar, Beyza Durmaz belediye festival ücreti, Beyza Durmaz İmza günü ücreti, Beyza Durmaz sahne menajeri, Beyza Durmaz ulaşım, Beyza Durmaz menajeri, Beyza Durmaz menajerlik ulaşım, Beyza Durmaz menajeri kim, Beyza Durmaz yılbaşı konser fiyatı, Beyza Durmaz mail adresi, Beyza Durmaz menajer iletişim, Beyza Durmaz konser ücreti, Beyza Durmaz belediye konser fiyatı, Beyza Durmaz festival konser fiyatı, Beyza Durmaz menajerlik şirketi, Beyza Durmaz telefon numarası, Beyza Durmaz menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Beyza Durmaz menajeri #Beyza Durmaz web sitesi #Beyza Durmaz iletişim #Beyza Durmaz konser fiyatı #Beyza Durmaz konser bedeli #Beyza Durmaz konser kaşesi #Beyza Durmaz organizasyonu #Beyza Durmaz menajerlik firması #Beyza Durmaz menejeri #Beyza Durmaz sahne fiyatı #Beyza Durmaz sahne konser fiyatı #Beyza Durmaz konser fiyatı ne kadar #Beyza Durmaz belediye festival ücreti #Beyza Durmaz İmza günü ücreti #Beyza Durmaz sahne menajeri #Beyza Durmaz ulaşım #Beyza Durmaz menajeri #Beyza Durmaz menajerlik ulaşım #Beyza Durmaz menajeri kim #Beyza Durmaz yılbaşı konser fiyatı #Beyza Durmaz mail adresi #Beyza Durmaz menajer iletişim #Beyza Durmaz konser ücreti #Beyza Durmaz belediye konser fiyatı #Beyza Durmaz festival konser fiyatı #Beyza Durmaz menajerlik şirketi #Beyza Durmaz telefon numarası #Beyza Durmaz menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless