Birol Giray

Anasayfa >   Sanatçılar >   Birol Giray

Birol Giray
TARZ: DJ
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1964 doğumlu Birol Giray, sahnede BeeGee ismini kullanıyor. Müziğin hemen her alanında başarılarını devam ettiren Birol Giray’ın profesyonel müzik kariyeri 1982 yılında İstanbul’da başlamış.

Ahmet San ile birlikte,  Michael Jackson, Madonna, Pavarotti, Elton John, Metallica, Guns’n Roses gibi dünyaca ünlü isimlerin organizasyonlarında sahne amirliği ve stadyum müdürlüğü yapmıştır.

Daft Punk, Jamiroquai, The Prodigy gibi isimleri Türkiye’ye getirmiştir. Staras ve Power FM'in kurulmasında görev yapmış, Can Tanca ile beraber FG 93.7 (Future Generation) radyosunu, 2005 yılında ise Cem Hakko ve Can Tanca ile Lounge FM’i kurmuştur. Electronica Festival ve Chill-Out Festivallerinin organizatörlüğünü yapmaktadır.

Armin Van Buuren, Pete Tong, Ferry Corsten, Solar Stone, Scott Bond, Seb Fontaine, Marco V, Johan Gielen ve Gabriel & Dresden gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaşmıştır.

2017 yılında, sözleri  Sadrican Sağdur’a, müziği Nurettin Çolak’a ait ‘’Görev İcabı’’ isimli şarkının aranje ve prodüktörlüğünü yapmış, bu çalışmada kendisine Hale Yıldırım eşlik etmiştir.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Birol Giray menajer, Birol Giray konser fiyatı, Birol Giray menajerlik, Birol Giray sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Birol Giray Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.birolgiray.com/

Facebook: https://www.facebook.com/beegeefg937

Twitter: https://twitter.com/birolgiray

İnstagram: https://www.instagram.com/birolgiray/

Bu sayfadan Birol Giray menajeri, Birol Giray web sitesi, Birol Giray iletişim, Birol Giray konser fiyatı, Birol Giray konser bedeli, Birol Giray konser kaşesi, Birol Giray organizasyonu, Birol Giray menajerlik firması, Birol Giray menejeri, Birol Giray sahne fiyatı, Birol Giray sahne konser fiyatı, Birol Giray konser fiyatı ne kadar, Birol Giray belediye festival ücreti, Birol Giray İmza günü ücreti, Birol Giray sahne menajeri, Birol Giray ulaşım, Birol Giray menajeri, Birol Giray menajerlik ulaşım, Birol Giray menajeri kim, Birol Giray yılbaşı konser fiyatı, Birol Giray mail adresi, Birol Giray menajer iletişim, Birol Giray konser ücreti, Birol Giray belediye konser fiyatı, Birol Giray festival konser fiyatı, Birol Giray menajerlik şirketi, Birol Giray telefon numarası, Birol Giray menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Birol Giray menajeri #Birol Giray web sitesi #Birol Giray iletişim #Birol Giray konser fiyatı #Birol Giray konser bedeli #Birol Giray konser kaşesi #Birol Giray organizasyonu #Birol Giray menajerlik firması #Birol Giray menejeri #Birol Giray sahne fiyatı #Birol Giray sahne konser fiyatı #Birol Giray konser fiyatı ne kadar #Birol Giray belediye festival ücreti #Birol Giray İmza günü ücreti #Birol Giray sahne menajeri #Birol Giray ulaşım #Birol Giray menajeri #Birol Giray menajerlik ulaşım #Birol Giray menajeri kim #Birol Giray yılbaşı konser fiyatı #Birol Giray mail adresi #Birol Giray menajer iletişim #Birol Giray konser ücreti #Birol Giray belediye konser fiyatı #Birol Giray festival konser fiyatı #Birol Giray menajerlik şirketi #Birol Giray telefon numarası #Birol Giray menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless