Cem Adrian

Anasayfa >   Sanatçılar >   Cem Adrian

Cem Adrian
TARZ: Pop
Ekip: 12 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


30 Kasım 1980 Edirne  doğumlu Cem Adrian müzisyen, söz yazarı, yapımcı ve yazardır.

İlk bestelerini müzikle ilgisinin başladığı ortaokul yıllarında yapar.

2003 yılında Mystica isimli grupta solist ve dansçı olarak çalışır.Aynı zamanda on yıllık radyoculuk kariyeri de mevcuttur.
Yıl 2004 olmuştur ve Cem Adrian bir kafede çalışmakta olup, harika bir tesadüf eseri Fazıl Say'ın yakın bir arkadaşıyla tanışarak demosunu Fazıl Say'a ulaştırmayı başarır.Fazıl Say, Cem Adrian'ın Bilkent Üniversitesi'nde özel öğrenci statüsünde eğitim alması için önayak olmuştur.
2005 Şubat'ında "Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım" isimli ilk albümü yayınlanır ve sesiyle ağlatan adam Cem Adrian müzik piyasasına giriş yapar.
Cem Adrian, dünya üzerinde çok az insanda rastlanan 5 oktavlık güçlü bir sese sahiptir.
Ekim 2014 yılında sanat yaşamının 10.yılına özel ''Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum'' albümünü yayınlamıştır.Bu özel albümde Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer ile düet yapmıştır.
Bu şahane insan, aynı parça içerisinde arka arkaya ardı ardına bas, bariton, tenor, alto, soprano, koloratür soprano seslerini çıkarabilmekte ve sesini birço enstrüman sesine dönüştürebilmektedir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Cem Adrian menajer, Cem Adrian fiyatı, Cem Adrian menajerlik, Cem Adrian sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Web:http://www.cemadrian.com
Facebook:https://www.facebook.com/cemadrian
Twitter:https://twitter.com/cemadrian
İnstagram:https://www.instagram.com/cemadrian

Bu sayfadan Cem Adrian menajeri, Cem Adrian web sitesi, Cem Adrian iletişim, Cem Adrian konser fiyatı, Cem Adrian konser bedeli, Cem Adrian konser kaşesi, Cem Adrian organizasyonu, Cem Adrian menajerlik firması, Cem Adrian menejeri, Cem Adrian sahne fiyatı, Cem Adrian sahne konser fiyatı, Cem Adrian konser fiyatı ne kadar, Cem Adrian belediye festival ücreti, Cem Adrian İmza günü ücreti, Cem Adrian sahne menajeri, Cem Adrian ulaşım, Cem Adrian menajeri, Cem Adrian menajerlik ulaşım, Cem Adrian menajeri kim, Cem Adrian yılbaşı konser fiyatı, Cem Adrian mail adresi, Cem Adrian menajer iletişim, Cem Adrian konser ücreti, Cem Adrian belediye konser fiyatı, Cem Adrian festival konser fiyatı, Cem Adrian menajerlik şirketi, Cem Adrian telefon numarası, Cem Adrian menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Cem Adrian menajeri #Cem Adrian web sitesi #Cem Adrian iletişim #Cem Adrian konser fiyatı #Cem Adrian konser bedeli #Cem Adrian konser kaşesi #Cem Adrian organizasyonu #Cem Adrian menajerlik firması #Cem Adrian menejeri #Cem Adrian sahne fiyatı #Cem Adrian sahne konser fiyatı #Cem Adrian konser fiyatı ne kadar #Cem Adrian belediye festival ücreti #Cem Adrian İmza günü ücreti #Cem Adrian sahne menajeri #Cem Adrian ulaşım #Cem Adrian menajeri #Cem Adrian menajerlik ulaşım #Cem Adrian menajeri kim #Cem Adrian yılbaşı konser fiyatı #Cem Adrian mail adresi #Cem Adrian menajer iletişim #Cem Adrian konser ücreti #Cem Adrian belediye konser fiyatı #Cem Adrian festival konser fiyatı #Cem Adrian menajerlik şirketi #Cem Adrian telefon numarası #Cem Adrian menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless