Cem Ceminay

Anasayfa >   Sanatçılar >   Cem Ceminay

Cem Ceminay
TARZ: Söyleşi/Etkinlik
Ekip: 3 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


7 Haziran 1954 İstanbul doğumludur.İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlamıştır.Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İlimler Fakültesi mezunudur.Yüksek öğrenimini  Los Angeles, California West Coast University’de işletme ve pazarlama dalında tamamlamıştır. 
Uzun yıllar Amerika'da yaşayan Cem Ceminay, Türkiye'ye yerleşmiş önce Power Fm’de, daha sonra Number One Fm’de kendi şovunu hazırlayıp sunmuştur. 
Radyo şovlarında kendi yarattığı; Sivas‘lı Memduh, Matmazel, Papatya, Prenses ve Bonbon gibi farklı ve renkli partnerlerle çalışmıştır.“Emlakçı Metin” isimli telefon şakası ile Cem Ceminay ismi efsane olmuştur.
Köşe yazarlığı da yapan Cem Ceminay, ‘’Akademi Türkiye’’ ve ‘’Anadolu Ateşi’’ yarışmalarda jüri olarak yer almış, birçok reklam filminde seslendirme yapmıştır.
Sloganı ‘’Sevgi,Saygı,Birlik,Beraberlik ve Barış’’ olarak tarihe geçen değerli üstadımız, Radio N 101’de Genel Yayın Yönetmeni ve programcı olarak çalışmaktadır. 

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Cem Ceminay menajer, Cem Ceminay gösteri fiyatı, Cem Ceminay menajerlik, Cem Ceminay sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Cem Ceminay Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.cemceminaylive.com/
Facebook:https://www.facebook.com/ceminaycem/
Twitter:https://twitter.com/ceminaycem

Bu sayfadan Cem Ceminay menajeri, Cem Ceminay web sitesi, Cem Ceminay iletişim, Cem Ceminay konser fiyatı, Cem Ceminay konser bedeli, Cem Ceminay konser kaşesi, Cem Ceminay organizasyonu, Cem Ceminay menajerlik firması, Cem Ceminay menejeri, Cem Ceminay sahne fiyatı, Cem Ceminay sahne konser fiyatı, Cem Ceminay konser fiyatı ne kadar, Cem Ceminay belediye festival ücreti, Cem Ceminay İmza günü ücreti, Cem Ceminay sahne menajeri, Cem Ceminay ulaşım, Cem Ceminay menajeri, Cem Ceminay menajerlik ulaşım, Cem Ceminay menajeri kim, Cem Ceminay yılbaşı konser fiyatı, Cem Ceminay mail adresi, Cem Ceminay menajer iletişim, Cem Ceminay konser ücreti, Cem Ceminay belediye konser fiyatı, Cem Ceminay festival konser fiyatı, Cem Ceminay menajerlik şirketi, Cem Ceminay telefon numarası, Cem Ceminay menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Cem Ceminay menajeri #Cem Ceminay web sitesi #Cem Ceminay iletişim #Cem Ceminay konser fiyatı #Cem Ceminay konser bedeli #Cem Ceminay konser kaşesi #Cem Ceminay organizasyonu #Cem Ceminay menajerlik firması #Cem Ceminay menejeri #Cem Ceminay sahne fiyatı #Cem Ceminay sahne konser fiyatı #Cem Ceminay konser fiyatı ne kadar #Cem Ceminay belediye festival ücreti #Cem Ceminay İmza günü ücreti #Cem Ceminay sahne menajeri #Cem Ceminay ulaşım #Cem Ceminay menajeri #Cem Ceminay menajerlik ulaşım #Cem Ceminay menajeri kim #Cem Ceminay yılbaşı konser fiyatı #Cem Ceminay mail adresi #Cem Ceminay menajer iletişim #Cem Ceminay konser ücreti #Cem Ceminay belediye konser fiyatı #Cem Ceminay festival konser fiyatı #Cem Ceminay menajerlik şirketi #Cem Ceminay telefon numarası #Cem Ceminay menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless