Cenk Eren

Anasayfa >   Sanatçılar >   Cenk Eren

Cenk Eren
TARZ: Pop
Ekip: 14 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Asıl adı Yüksel Venedik olan, bildiğimiz adıyla Cenk Eren, 1966 Ankara doğumludur. Cenk Eren adını, en yakın arkadaşı Murathan Mungan kendisine uygun bulmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Ankara’da tamamlamış. Liseden mezun olduktan sonra Kültür Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu’nda 1 sene dansçı olarak görev almıştır.
 Müzik kariyeri ilk kez Ankara’da çeşitli gece klüplerinde sahne alarak başlamış, ardından 1985 yılında “Ankara Radyosu Çok Sesli Gençlik Korosu”nda korist olarak görev almaya başlamış.
1995 yılında ilk albümü “Ve Cenk Eren” piyasaya çıkmıştır.
İstanbul'un  gece eğlence kültürünün 1 numarası Cenk Eren, 2002 yılında Nükhet Duru ile “Muhteşem İkili” projesine başladı.
2015 yılında Tanju Okan şarkılarını bir albümde toplamış ve yeniden yorumlamıştır. "Repertuvar" isimli seri Ferdi Özbeğen ile devam etmiş ve büyük başarı kazanmıştır. 
Bir Dilek Tut Derneği (Make A Wish) ile birlikte organiza ettiği konserde en az 3 çocuğun hayallerine  kavuşmasına yardımcı olan projede Nebahat Çehre ile birlikte sahne alacaktır. 

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Cenk Eren menajer, Cenk Eren konser fiyatı, Cenk Eren menajerlik, Cenk Eren sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Cenk Eren Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.cenkerenonline.com/
Facebook:https://www.facebook.com/cenkerenvip
Twitter:https://twitter.com/cenkerenonline
İnstagram:https://www.instagram.com/cenkerenonline/

 

Bu sayfadan Cenk Eren menajeri, Cenk Eren web sitesi, Cenk Eren iletişim, Cenk Eren konser fiyatı, Cenk Eren konser bedeli, Cenk Eren konser kaşesi, Cenk Eren organizasyonu, Cenk Eren menajerlik firması, Cenk Eren menejeri, Cenk Eren sahne fiyatı, Cenk Eren sahne konser fiyatı, Cenk Eren konser fiyatı ne kadar, Cenk Eren belediye festival ücreti, Cenk Eren İmza günü ücreti, Cenk Eren sahne menajeri, Cenk Eren ulaşım, Cenk Eren menajeri, Cenk Eren menajerlik ulaşım, Cenk Eren menajeri kim, Cenk Eren yılbaşı konser fiyatı, Cenk Eren mail adresi, Cenk Eren menajer iletişim, Cenk Eren konser ücreti, Cenk Eren belediye konser fiyatı, Cenk Eren festival konser fiyatı, Cenk Eren menajerlik şirketi, Cenk Eren telefon numarası, Cenk Eren menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Cenk Eren menajeri #Cenk Eren web sitesi #Cenk Eren iletişim #Cenk Eren konser fiyatı #Cenk Eren konser bedeli #Cenk Eren konser kaşesi #Cenk Eren organizasyonu #Cenk Eren menajerlik firması #Cenk Eren menejeri #Cenk Eren sahne fiyatı #Cenk Eren sahne konser fiyatı #Cenk Eren konser fiyatı ne kadar #Cenk Eren belediye festival ücreti #Cenk Eren İmza günü ücreti #Cenk Eren sahne menajeri #Cenk Eren ulaşım #Cenk Eren menajeri #Cenk Eren menajerlik ulaşım #Cenk Eren menajeri kim #Cenk Eren yılbaşı konser fiyatı #Cenk Eren mail adresi #Cenk Eren menajer iletişim #Cenk Eren konser ücreti #Cenk Eren belediye konser fiyatı #Cenk Eren festival konser fiyatı #Cenk Eren menajerlik şirketi #Cenk Eren telefon numarası #Cenk Eren menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless