Coşkun Aral

Anasayfa >   Sanatçılar >   Coşkun Aral

Coşkun Aral
TARZ: Söyleşi/Etkinlik
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1 Mayıs 1956’da Siirt’te doğan Coşkun Aral, uluslararası savaş fotoğrafçısı, gezgin, macera insanı ve belgesel yapımcısıdır.

 Gazetecilik hayatı Mücadele Gazetesi ile başar, 1974 yılında Günaydın ve Gün gazetelerinde basın fotoğrafçılığına başlar, Ekonomi ve Politika gazetelerinde devam eder.

1977 yılında 1 Mayıs olaylarında çektiği fotoğraflar Sipa Press aracılığı ile tüm dünyada yayınlanır. 1980 yılından itibaren Times, Newsweek, Paris-Match, Stern, Epoca gibi dünyaca ünlü dergiler için fotoğraflar çekmiştir.

1983 ve 1985 yılları arasında çekmiş olduğu fotoğrafları Paris‘te ve NewYork’ta sergilendi. 1988 yılında Ara Güler ile birlikte Danimarka ve Finlandiya‘da bir sergi açtı. 1993 yılında Almanya’da   “Savaş ve İnsan” konulu bir sergi hazırlamışlardır. 

Yapım ve yönetimini üstlendiği Haberci programı Türkiye’de ve uluslararası TV kanallarında da yayınlanmıştır.

Türkiye’yi karış karış gezen Coşkun Aral’ın dünyada da ayak basmadığı pek ülke kalmamıştır. Başarılı gezginimiz Coşkun Aral bağımsız belgeseller çekmeye devam etmektedir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Coşkun Aral menajer, Coşkun Aral etkinlik Coşkun Aral menajerlik, Coşkun Aral söyleşi fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Coşkun Aral Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://coskunaral.com/

Facebook: https://www.facebook.com/AralCoskun

Twitter: https://www.facebook.com/AralCoskun

İnstagram: https://www.instagram.com/coskunaral/

Bu sayfadan Coşkun Aral menajeri, Coşkun Aral web sitesi, Coşkun Aral iletişim, Coşkun Aral konser fiyatı, Coşkun Aral konser bedeli, Coşkun Aral konser kaşesi, Coşkun Aral organizasyonu, Coşkun Aral menajerlik firması, Coşkun Aral menejeri, Coşkun Aral sahne fiyatı, Coşkun Aral sahne konser fiyatı, Coşkun Aral konser fiyatı ne kadar, Coşkun Aral belediye festival ücreti, Coşkun Aral İmza günü ücreti, Coşkun Aral sahne menajeri, Coşkun Aral ulaşım, Coşkun Aral menajeri, Coşkun Aral menajerlik ulaşım, Coşkun Aral menajeri kim, Coşkun Aral yılbaşı konser fiyatı, Coşkun Aral mail adresi, Coşkun Aral menajer iletişim, Coşkun Aral konser ücreti, Coşkun Aral belediye konser fiyatı, Coşkun Aral festival konser fiyatı, Coşkun Aral menajerlik şirketi, Coşkun Aral telefon numarası, Coşkun Aral menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Coşkun Aral menajeri #Coşkun Aral web sitesi #Coşkun Aral iletişim #Coşkun Aral konser fiyatı #Coşkun Aral konser bedeli #Coşkun Aral konser kaşesi #Coşkun Aral organizasyonu #Coşkun Aral menajerlik firması #Coşkun Aral menejeri #Coşkun Aral sahne fiyatı #Coşkun Aral sahne konser fiyatı #Coşkun Aral konser fiyatı ne kadar #Coşkun Aral belediye festival ücreti #Coşkun Aral İmza günü ücreti #Coşkun Aral sahne menajeri #Coşkun Aral ulaşım #Coşkun Aral menajeri #Coşkun Aral menajerlik ulaşım #Coşkun Aral menajeri kim #Coşkun Aral yılbaşı konser fiyatı #Coşkun Aral mail adresi #Coşkun Aral menajer iletişim #Coşkun Aral konser ücreti #Coşkun Aral belediye konser fiyatı #Coşkun Aral festival konser fiyatı #Coşkun Aral menajerlik şirketi #Coşkun Aral telefon numarası #Coşkun Aral menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless