Deniz Tekin

Anasayfa >   Sanatçılar >   Deniz Tekin

Deniz Tekin
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


7 Haziran 1997 İzmir doğumludur. Ailesinin memur olması nedeniyle orta okul ve lise eğitimini Gaziantep'te tamamlamıştır. Halen Boğaziçi Üniversitesi’nde Batı Dilleri ve Edebiyatı öğrencisidir.

8 yaşında flüt ve piyano ile tanışır, ortaokul ve lise yıllarında ise müzik grupları ile cafelerde müzik yapmaya başlamıştır.

Naif ve huzur veren sesi ile Deniz Tekin, müzik paylaşım platformlarında paylaştığı şarkıları ile büyük beğeni toplar. Özellikle 2015 yılında Ahmet Kaya‘nın ‘’Beni Bul’’ şarkısına yaptığı cover ile yıldızı parlar. 

 2017 yılında ilk albümü olan “Kozakuluçka“ yayınlanır. 9 şarkılık albümde, 7 şarkının söz ve müziği Deniz Tekin’e aittir. Diğer 2 şarkı ise Ahmet Kaya’nın “Beni Vur” şarkısının piano ve akustik coverlarıdır. Albümde yer alan şarkılarının mixlerini Serkan Ayman ve Aras Tüysüz, masteringi yine Aras Tüysüz tarafından yapılmıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Deniz Tekin menajer, Deniz Tekin konser fiyatı, Deniz Tekin menajerlik, Deniz Tekin sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Deniz Tekin Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/deniztekinesor/

Twitter: https://twitter.com/deniztekinesor

İnstagram: https://www.instagram.com/dapheadizh

Bu sayfadan Deniz Tekin menajeri, Deniz Tekin web sitesi, Deniz Tekin iletişim, Deniz Tekin konser fiyatı, Deniz Tekin konser bedeli, Deniz Tekin konser kaşesi, Deniz Tekin organizasyonu, Deniz Tekin menajerlik firması, Deniz Tekin menejeri, Deniz Tekin sahne fiyatı, Deniz Tekin sahne konser fiyatı, Deniz Tekin konser fiyatı ne kadar, Deniz Tekin belediye festival ücreti, Deniz Tekin İmza günü ücreti, Deniz Tekin sahne menajeri, Deniz Tekin ulaşım, Deniz Tekin menajeri, Deniz Tekin menajerlik ulaşım, Deniz Tekin menajeri kim, Deniz Tekin yılbaşı konser fiyatı, Deniz Tekin mail adresi, Deniz Tekin menajer iletişim, Deniz Tekin konser ücreti, Deniz Tekin belediye konser fiyatı, Deniz Tekin festival konser fiyatı, Deniz Tekin menajerlik şirketi, Deniz Tekin telefon numarası, Deniz Tekin menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Deniz Tekin menajeri #Deniz Tekin web sitesi #Deniz Tekin iletişim #Deniz Tekin konser fiyatı #Deniz Tekin konser bedeli #Deniz Tekin konser kaşesi #Deniz Tekin organizasyonu #Deniz Tekin menajerlik firması #Deniz Tekin menejeri #Deniz Tekin sahne fiyatı #Deniz Tekin sahne konser fiyatı #Deniz Tekin konser fiyatı ne kadar #Deniz Tekin belediye festival ücreti #Deniz Tekin İmza günü ücreti #Deniz Tekin sahne menajeri #Deniz Tekin ulaşım #Deniz Tekin menajeri #Deniz Tekin menajerlik ulaşım #Deniz Tekin menajeri kim #Deniz Tekin yılbaşı konser fiyatı #Deniz Tekin mail adresi #Deniz Tekin menajer iletişim #Deniz Tekin konser ücreti #Deniz Tekin belediye konser fiyatı #Deniz Tekin festival konser fiyatı #Deniz Tekin menajerlik şirketi #Deniz Tekin telefon numarası #Deniz Tekin menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless