Doğukan Manço

Anasayfa >   Sanatçılar >   Doğukan Manço

Doğukan Manço
TARZ: DJ
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Doğukan (Hazar) Manço, 19 Mayıs 1981 Belçika doğumludur. Türkiye'nin en çok sevilen sanatçılarından biri olan Barış Manço'nun büyük oğludur. Küçük yaşlarından itibaren piyano ve gitar dersleri almıştır. Amerika’nın Florida eyaletinde mimarlık fakültesinde eğitimini tamamlamıştır. 

Üniversite dönemlerinden itibaren radyo programcılığı ve dj’lik yapmıştır.2012 yılında “Manço Prodüksiyon” adında bir müzik şirketi kurar ve ilk olarak babasının 1976 yılında bestelediği “Nick the Chopper” adlı şarkısını yeniden düzenler.

Aynı yıl  “Binlik Demlik” adlı single çalışmasıyla yayınlanır.

90'ların en çok ses getiren Sertab Erener şarkısı  ''Sakin Ol'' yeniden düzenlemiş ve Tuğba Yurt  ile yeniden yorumlamıştır.

Doğukan Manço, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu ‘’Survivor Ünlüler ­ Gönüllüler’’ yarışmasında ‘’Ünlüler’’takımında yarışmıştır.

2016 yılında başarılı yorumculardan Funda ile birlikte ‘’Yüzleşme’’ adlı çalışmasını yayınladı. Şarkının sözleri Hande Ünsal ve Doğukan Manço’ya müziği ise Serkan Balkan ve Doğukan Manço’ya aittir.  

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Doğukan Manço menajer,  Doğukan Manço  konser fiyatı,  Doğukan Manço  menajerlik,  Doğukan Manço sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Doğukan Manço Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/dogukanmanco/

Twitter: https://twitter.com/mancolog

İnstagram: https://www.instagram.com/dogukanmanco/

Bu sayfadan Doğukan Manço menajeri, Doğukan Manço web sitesi, Doğukan Manço iletişim, Doğukan Manço konser fiyatı, Doğukan Manço konser bedeli, Doğukan Manço konser kaşesi, Doğukan Manço organizasyonu, Doğukan Manço menajerlik firması, Doğukan Manço menejeri, Doğukan Manço sahne fiyatı, Doğukan Manço sahne konser fiyatı, Doğukan Manço konser fiyatı ne kadar, Doğukan Manço belediye festival ücreti, Doğukan Manço İmza günü ücreti, Doğukan Manço sahne menajeri, Doğukan Manço ulaşım, Doğukan Manço menajeri, Doğukan Manço menajerlik ulaşım, Doğukan Manço menajeri kim, Doğukan Manço yılbaşı konser fiyatı, Doğukan Manço mail adresi, Doğukan Manço menajer iletişim, Doğukan Manço konser ücreti, Doğukan Manço belediye konser fiyatı, Doğukan Manço festival konser fiyatı, Doğukan Manço menajerlik şirketi, Doğukan Manço telefon numarası, Doğukan Manço menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Doğukan Manço menajeri #Doğukan Manço web sitesi #Doğukan Manço iletişim #Doğukan Manço konser fiyatı #Doğukan Manço konser bedeli #Doğukan Manço konser kaşesi #Doğukan Manço organizasyonu #Doğukan Manço menajerlik firması #Doğukan Manço menejeri #Doğukan Manço sahne fiyatı #Doğukan Manço sahne konser fiyatı #Doğukan Manço konser fiyatı ne kadar #Doğukan Manço belediye festival ücreti #Doğukan Manço İmza günü ücreti #Doğukan Manço sahne menajeri #Doğukan Manço ulaşım #Doğukan Manço menajeri #Doğukan Manço menajerlik ulaşım #Doğukan Manço menajeri kim #Doğukan Manço yılbaşı konser fiyatı #Doğukan Manço mail adresi #Doğukan Manço menajer iletişim #Doğukan Manço konser ücreti #Doğukan Manço belediye konser fiyatı #Doğukan Manço festival konser fiyatı #Doğukan Manço menajerlik şirketi #Doğukan Manço telefon numarası #Doğukan Manço menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless