Ece Seçkin

Anasayfa >   Sanatçılar >   Ece Seçkin

Ece Seçkin
TARZ: Pop
Ekip: 14 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Ece Seçkin 12 Eylül 1991  İstanbul doğumludur. 3 yaşında annesinden piyano ve solfej dersleri, Filiz Coşkunerden bale dersleri almıştır.Lise yıllarına geldiğinde kendi kurduğu müzik grubunun solistliğini yapmaya başlar.2006 yılında Levent Arslandan özel şan dersleri almaya başlar.
2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışan Ece Seçkin, müzik hayatının dönüm noktasını yaşar.Uzun bir çalışma sürecinden sonra "Bu Ne Yaa!" isimli ilk albümü ile müzik piyasasına merhaba der.
Yine Ozan Doğulu'nun ''130 BPM Moderato'' albümünde yer alan ''Hoşuna Mı Gidiyor?'' adlı şarkısıda birlikte yaptıkları düet ile adından sıkça söz ettirmiştir.Şarkı, Youtube' da 90.000.000' dan fazla izlenme ile 2014'ün en çok izlenen videoları arasına girmiştir.
Kolpa grubuyla "Hoş Geldin Ayrılığa" ve Ozan Doğulu işbirliğiyle dünyaca ünlü şarkıcı Baby Brown'la "Wet" isimli ingilizce bir şarkıda düet yapmıştır. 
Her şarkısı ile hit olan,  sesi, tarzı  ve enerjik kişiliğiyle dikkat çeken Ece Seçkin, 2013 yılında 40.sı gerçekleşen Altın Kelebek Ödülü’lerinde “En İyi Çıkış Yapan Bayan Sanatçı”  ödülünü alarak müzik sektöründe en genç Altın Kelebek Ödülüne sahip isim olmuştur.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Ece Seçkin menajer, Ece Seçkin konser fiyatı, Ece Seçkin menajerlik, Ece Seçkin sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Ece Seçkin Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.eceseckin.com/
Facebook:https://www.facebook.com/EceSeckinCom
Twitter:https://twitter.com/eceseckincom
İnstagram:https://www.instagram.com/eceseckin/
YouTube:https://www.youtube.com/EceSeckinCom

 

Bu sayfadan Ece Seçkin menajeri, Ece Seçkin web sitesi, Ece Seçkin iletişim, Ece Seçkin konser fiyatı, Ece Seçkin konser bedeli, Ece Seçkin konser kaşesi, Ece Seçkin organizasyonu, Ece Seçkin menajerlik firması, Ece Seçkin menejeri, Ece Seçkin sahne fiyatı, Ece Seçkin sahne konser fiyatı, Ece Seçkin konser fiyatı ne kadar, Ece Seçkin belediye festival ücreti, Ece Seçkin İmza günü ücreti, Ece Seçkin sahne menajeri, Ece Seçkin ulaşım, Ece Seçkin menajeri, Ece Seçkin menajerlik ulaşım, Ece Seçkin menajeri kim, Ece Seçkin yılbaşı konser fiyatı, Ece Seçkin mail adresi, Ece Seçkin menajer iletişim, Ece Seçkin konser ücreti, Ece Seçkin belediye konser fiyatı, Ece Seçkin festival konser fiyatı, Ece Seçkin menajerlik şirketi, Ece Seçkin telefon numarası, Ece Seçkin menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Ece Seçkin menajeri #Ece Seçkin web sitesi #Ece Seçkin iletişim #Ece Seçkin konser fiyatı #Ece Seçkin konser bedeli #Ece Seçkin konser kaşesi #Ece Seçkin organizasyonu #Ece Seçkin menajerlik firması #Ece Seçkin menejeri #Ece Seçkin sahne fiyatı #Ece Seçkin sahne konser fiyatı #Ece Seçkin konser fiyatı ne kadar #Ece Seçkin belediye festival ücreti #Ece Seçkin İmza günü ücreti #Ece Seçkin sahne menajeri #Ece Seçkin ulaşım #Ece Seçkin menajeri #Ece Seçkin menajerlik ulaşım #Ece Seçkin menajeri kim #Ece Seçkin yılbaşı konser fiyatı #Ece Seçkin mail adresi #Ece Seçkin menajer iletişim #Ece Seçkin konser ücreti #Ece Seçkin belediye konser fiyatı #Ece Seçkin festival konser fiyatı #Ece Seçkin menajerlik şirketi #Ece Seçkin telefon numarası #Ece Seçkin menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless