Edis

Anasayfa >   Sanatçılar >   Edis

Edis
TARZ: Pop
Ekip: 17 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


28 Kasım 1990 doğumlu olan Edis (Görgülü), şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncudur.
Londra'da doğan Edis, İzmir'de büyümüş,  4 yaşında piyano dersleri almaya başlamış.Lise ve üniversite dönemlerinde de müzik eğitimine devam etmiş.
Müzik kariyerinin yanı sıra oyunculukta da yetenekli olan Edis, Dinle Sevgili ( Barış karakteri )ve Hayatımın Rolü (Uygar karakteri ) dizilerinde yer almıştır.
Ozan Çolakoğlu ve Soner Sarıkabadayı ile tanışması sonucunda başarılı çalışmalara girişir ve  2014 yılında söz ve müziği kendisine ait olan  "Benim Ol"single' ı ile ortalığı kasıp kavurur.
2015 yılında ikinci single "Olmamış mı?" yayımlanır ve Edis Türk pop müziğinin yeni kralı olma yolunda hızla ilerler.
2016 yıılnda üçüncü single'ı "Dudak" müzikseverlerden tam not alır ve Türkiye müzik listelerinde iki numaraya kadar yükselir.
İlk konserini 2015 yılında Soner Sarıkabadayı ile birlikte Bostancı Gösteri Merkezi'nde verir.
Genç kızların yeni sevgilisi Edis, Freddie Mercury, Michael Jackson, Sezen Aksu ve Tarkan hayranıdır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Edis  menajer, Edis konser fiyatı, Edis menajerlik, Edis sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Edis Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.edis.tv/
Facebook:https://www.facebook.com/edisofficial
Twitter:https://www.twitter.com/edisgorgulu
İnstagram:https://www.instagram.com/edisgorgulu/

 

Bu sayfadan Edis menajeri, Edis web sitesi, Edis iletişim, Edis konser fiyatı, Edis konser bedeli, Edis konser kaşesi, Edis organizasyonu, Edis menajerlik firması, Edis menejeri, Edis sahne fiyatı, Edis sahne konser fiyatı, Edis konser fiyatı ne kadar, Edis belediye festival ücreti, Edis İmza günü ücreti, Edis sahne menajeri, Edis ulaşım, Edis menajeri, Edis menajerlik ulaşım, Edis menajeri kim, Edis yılbaşı konser fiyatı, Edis mail adresi, Edis menajer iletişim, Edis konser ücreti, Edis belediye konser fiyatı, Edis festival konser fiyatı, Edis menajerlik şirketi, Edis telefon numarası, Edis menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Edis menajeri #Edis web sitesi #Edis iletişim #Edis konser fiyatı #Edis konser bedeli #Edis konser kaşesi #Edis organizasyonu #Edis menajerlik firması #Edis menejeri #Edis sahne fiyatı #Edis sahne konser fiyatı #Edis konser fiyatı ne kadar #Edis belediye festival ücreti #Edis İmza günü ücreti #Edis sahne menajeri #Edis ulaşım #Edis menajeri #Edis menajerlik ulaşım #Edis menajeri kim #Edis yılbaşı konser fiyatı #Edis mail adresi #Edis menajer iletişim #Edis konser ücreti #Edis belediye konser fiyatı #Edis festival konser fiyatı #Edis menajerlik şirketi #Edis telefon numarası #Edis menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless