Enbe Orkestrası

Anasayfa >   Sanatçılar >   Enbe Orkestrası

Enbe Orkestrası
TARZ: Pop
Ekip: 16 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1993 yılında, Behzat Gerçeker’in kurucusu olduğu Enbe Orkestrası, Türkiye'den ve dünyadan bir çok önemli müzisyeni bünyesinde bulunduran gruptur.

Behzat Gerçeker, küçük yaşlarda en büyük isteği bir orkestra kurmakmış. Müzik eğitimi, Ankara Devlet Konservatuarı ile başlamış, Yüksek lisansını İstanbul Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Eğitim sonrasında İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde 9 yıl görev yapmıştır.

Behzat Gerçeker, Enbe Orkestrası ile Jose Feliciano, Barry White, Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Richard Clayderman, Monica Molina, Alessandro Safina, Gloria Gaynor, Stas Mihailov ve Patrizio Buoanne  gibi dünyaca ünlü starlarla birlikte çalışmış, Türkiye’de Tarkan, Sezen Aksu ve Ajda Pekkan ile sahne çalışmaları yapmıştır.

Etnik müzik soundu barındıran “Düşler”  albümü 2006 yılında yayınlandı. İlk pop müzik albümleri ‘’Enbe Orkestrası’’ adıyla 2008 yılında piyasaya çıkmıştır.

Enbe orkestrası, Türk ve dünya müziğinin geniş yelpazesinden, dinlemeye doyulmayan şarkıları ile büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Enbe Orkestrası menajer, Enbe Orkestrası konser fiyatı, Enbe Orkestrası menajerlik, Enbe Orkestrası sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Enbe Orkestrası Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.enbemuzik.com.tr/

Facebook: https://www.facebook.com/EnbeOrkestrasi/

Twitter: https://twitter.com/EnbeMuzik

YouTube: https://www.youtube.com/EnbeMuzik

Bu sayfadan Enbe Orkestrası menajeri, Enbe Orkestrası web sitesi, Enbe Orkestrası iletişim, Enbe Orkestrası konser fiyatı, Enbe Orkestrası konser bedeli, Enbe Orkestrası konser kaşesi, Enbe Orkestrası organizasyonu, Enbe Orkestrası menajerlik firması, Enbe Orkestrası menejeri, Enbe Orkestrası sahne fiyatı, Enbe Orkestrası sahne konser fiyatı, Enbe Orkestrası konser fiyatı ne kadar, Enbe Orkestrası belediye festival ücreti, Enbe Orkestrası İmza günü ücreti, Enbe Orkestrası sahne menajeri, Enbe Orkestrası ulaşım, Enbe Orkestrası menajeri, Enbe Orkestrası menajerlik ulaşım, Enbe Orkestrası menajeri kim, Enbe Orkestrası yılbaşı konser fiyatı, Enbe Orkestrası mail adresi, Enbe Orkestrası menajer iletişim, Enbe Orkestrası konser ücreti, Enbe Orkestrası belediye konser fiyatı, Enbe Orkestrası festival konser fiyatı, Enbe Orkestrası menajerlik şirketi, Enbe Orkestrası telefon numarası, Enbe Orkestrası menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Enbe Orkestrası menajeri #Enbe Orkestrası web sitesi #Enbe Orkestrası iletişim #Enbe Orkestrası konser fiyatı #Enbe Orkestrası konser bedeli #Enbe Orkestrası konser kaşesi #Enbe Orkestrası organizasyonu #Enbe Orkestrası menajerlik firması #Enbe Orkestrası menejeri #Enbe Orkestrası sahne fiyatı #Enbe Orkestrası sahne konser fiyatı #Enbe Orkestrası konser fiyatı ne kadar #Enbe Orkestrası belediye festival ücreti #Enbe Orkestrası İmza günü ücreti #Enbe Orkestrası sahne menajeri #Enbe Orkestrası ulaşım #Enbe Orkestrası menajeri #Enbe Orkestrası menajerlik ulaşım #Enbe Orkestrası menajeri kim #Enbe Orkestrası yılbaşı konser fiyatı #Enbe Orkestrası mail adresi #Enbe Orkestrası menajer iletişim #Enbe Orkestrası konser ücreti #Enbe Orkestrası belediye konser fiyatı #Enbe Orkestrası festival konser fiyatı #Enbe Orkestrası menajerlik şirketi #Enbe Orkestrası telefon numarası #Enbe Orkestrası menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless