Eypio

Anasayfa >   Sanatçılar >   Eypio

Eypio
TARZ: Rap
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Asıl adı Abdurrahim Akça olan Eypio, 2 Şubat 1983 Konya doğumludur.

2002 yılında Hollanda’ya gitmiş, 7 yıl orada yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönüş yapmıştır. İlk müzik kayıtlarını Hollanda’da yapan Eypio, 2005 yılında  ‘’A.P.O E.P’’ isimli ilk albümünü yayınlamıştır.

Eypio, bu güne kadar 7 adet underground rap albümü yayınlamıştır. A.P.O olarak kullandığı sahne ismini 2013 yılında Eypio olarak değiştirmiştir.

2009 yıılnda kendi müzik stüdyosunu kurmuş, reggae, dancehall, rap, dub, arabesk veya elektronik müziği harmanlayıp sunduğu tarzını devam ettirmiştir. Yine 2009 yılında sinema filmi ‘’Adab-ı Muaşeret’’in film müziği için Sultana ile  düet yapmıştır.

2016 yılında Burak King ile yaptığı ‘’Günah Benim’’ şarkısıyla büyük çıkış yakalamış, şarkı müzik listelerini alt üst ederek zirveye yerleşmiştir. Kendine has üslubuyla dikkat çeken sanatçımız, kısa zamanda geniş bir kitleye ulaşmıştır.

Eypio, 2017 yılında Show Tv’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran ‘’Çukur’’ dizisi için yazdığı ‘’Gömün Beni Çukura’’ adlı şarkıyla yine büyük beğeni toplamıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Eypio menajer, Eypio konser fiyatı, Eypio menajerlik, Eypio sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Eypio Sosyal Medya Hesapları;

Twitter: https://twitter.com/eypio

İnstagram: https://www.instagram.com/eypio

Bu sayfadan Eypio menajeri, Eypio web sitesi, Eypio iletişim, Eypio konser fiyatı, Eypio konser bedeli, Eypio konser kaşesi, Eypio organizasyonu, Eypio menajerlik firması, Eypio menejeri, Eypio sahne fiyatı, Eypio sahne konser fiyatı, Eypio konser fiyatı ne kadar, Eypio belediye festival ücreti, Eypio İmza günü ücreti, Eypio sahne menajeri, Eypio ulaşım, Eypio menajeri, Eypio menajerlik ulaşım, Eypio menajeri kim, Eypio yılbaşı konser fiyatı, Eypio mail adresi, Eypio menajer iletişim, Eypio konser ücreti, Eypio belediye konser fiyatı, Eypio festival konser fiyatı, Eypio menajerlik şirketi, Eypio telefon numarası, Eypio menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Eypio menajeri #Eypio web sitesi #Eypio iletişim #Eypio konser fiyatı #Eypio konser bedeli #Eypio konser kaşesi #Eypio organizasyonu #Eypio menajerlik firması #Eypio menejeri #Eypio sahne fiyatı #Eypio sahne konser fiyatı #Eypio konser fiyatı ne kadar #Eypio belediye festival ücreti #Eypio İmza günü ücreti #Eypio sahne menajeri #Eypio ulaşım #Eypio menajeri #Eypio menajerlik ulaşım #Eypio menajeri kim #Eypio yılbaşı konser fiyatı #Eypio mail adresi #Eypio menajer iletişim #Eypio konser ücreti #Eypio belediye konser fiyatı #Eypio festival konser fiyatı #Eypio menajerlik şirketi #Eypio telefon numarası #Eypio menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless