Fatma İşcan

Anasayfa >   Sanatçılar >   Fatma İşcan

Fatma İşcan
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


13 Kasım 1990 İzmir doğumludur. Ege Üniversitesi Türk musikisi bölümü mezunudur.  Müzisyen bir babayla büyüdüğü için çocukluğum müzikle iç içe geçmiş. Lise yıllarında müziği meslek olarak düşünmeye başlamış ardından konservatuvar eğitimi almıştır. Üniversite dönemlerinden itibaren sahnelerde boy gösteren Fatma İşcan, festivaller, halk konserleri ve birçok etkinlikte sahne almıştır. 

2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasında finale kadar yükselmiş ve yarışmayı Hülya Avşar takımının birincisi, Türkiye üçüncüsü olarak bitirmiştir. 2017 yılında ‘’Saltanat’ ’isimli ilk single çalışmasını yayınlamıştır. Şarkının sözleri Hakan Demirtaş’a, bestesi Murat Sağır’a aittir.

Kasım 2017 yılında ‘’Yüzüne Yüzüne’’ adlı yeni maksi single çalışmasını yayınlamıştır. ‘Yüzüne Yüzüne’ adlı şarkısının sözü ve bestesi Cansu Kurtçu’ya düzenlemesi ise Volga Tamöz'e aittir.

Şarkılarının ve sahne performansı ile izleyiciden tam not alan Fatma İşcan, Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe ve Sıla’yı idölü olarak görüyor.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Fatma İşcan menajer, Fatma İşcan konser fiyatı, Fatma İşcan menajerlik, Fatma İşcan sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Fatma İşcan Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/fatmaiscanresmi

İnstagram: https://www.instagram.com/fatmaiscanresmi/

Bu sayfadan Fatma İşcan menajeri, Fatma İşcan web sitesi, Fatma İşcan iletişim, Fatma İşcan konser fiyatı, Fatma İşcan konser bedeli, Fatma İşcan konser kaşesi, Fatma İşcan organizasyonu, Fatma İşcan menajerlik firması, Fatma İşcan menejeri, Fatma İşcan sahne fiyatı, Fatma İşcan sahne konser fiyatı, Fatma İşcan konser fiyatı ne kadar, Fatma İşcan belediye festival ücreti, Fatma İşcan İmza günü ücreti, Fatma İşcan sahne menajeri, Fatma İşcan ulaşım, Fatma İşcan menajeri, Fatma İşcan menajerlik ulaşım, Fatma İşcan menajeri kim, Fatma İşcan yılbaşı konser fiyatı, Fatma İşcan mail adresi, Fatma İşcan menajer iletişim, Fatma İşcan konser ücreti, Fatma İşcan belediye konser fiyatı, Fatma İşcan festival konser fiyatı, Fatma İşcan menajerlik şirketi, Fatma İşcan telefon numarası, Fatma İşcan menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.




Etiketler


#Fatma İşcan menajeri #Fatma İşcan web sitesi #Fatma İşcan iletişim #Fatma İşcan konser fiyatı #Fatma İşcan konser bedeli #Fatma İşcan konser kaşesi #Fatma İşcan organizasyonu #Fatma İşcan menajerlik firması #Fatma İşcan menejeri #Fatma İşcan sahne fiyatı #Fatma İşcan sahne konser fiyatı #Fatma İşcan konser fiyatı ne kadar #Fatma İşcan belediye festival ücreti #Fatma İşcan İmza günü ücreti #Fatma İşcan sahne menajeri #Fatma İşcan ulaşım #Fatma İşcan menajeri #Fatma İşcan menajerlik ulaşım #Fatma İşcan menajeri kim #Fatma İşcan yılbaşı konser fiyatı #Fatma İşcan mail adresi #Fatma İşcan menajer iletişim #Fatma İşcan konser ücreti #Fatma İşcan belediye konser fiyatı #Fatma İşcan festival konser fiyatı #Fatma İşcan menajerlik şirketi #Fatma İşcan telefon numarası #Fatma İşcan menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları



























































































































BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless