Fettah Can

Anasayfa >   Sanatçılar >   Fettah Can

Fettah Can
TARZ: Pop
Ekip: 15 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Fettah Can, 12 Ekim 1975 Bursa doğumludur. Çocukluğunun  büyük bir bölümünü İnegöl'de geçirmişir.Babasının isteği ve ısrarı üzerine belediye konservatuvarında şan dersleri almaya başlamıştır.Fettah Can, o yıllarda şarkı söylemekten bile utandığını belirtiyor.Ut ve gitar çalmaya da başlayan başarılı bestecimiz, her yıl müzik sektörüne yeni şarkılar kazandırıyor.
Fettah Can Sezen Aksu, Petek Dinçöz, Hande Yener, Gülben Ergen, Sibel Can, Ebru Gündeş, Işın Karaca, İzel, Levent Yüksel, Emel Müftüoğlu, Murat Boz ve daha bir çok sanatçı ile çalışarak hit şarkılara imzasını atmıştır.
2010 yılında ''Hazine''  isimli ilk albümünü çıkarır. Albüm listelerde üst sıralara yükselir.
Zeynep ''Umudum ol'', Demet Akalın ''Yanan Ateşi Söndürdük'' ve Sibel Can ile ''Erkek Erkeğe'' şarkılarında düet yapmıştır.
 Yunanistan’ın en önemli sanatçılarından Giorgos Mazonakis’e 3 şarkısını vermiş ve  ilk defa besteci kategorisinde Avrupa’nın en büyük ödüllerden birini kazanmıştır.Verdiği besteler ile Yunanistan’da platin plak ödüllerine layık görülmüştür.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Fettah Can  menajer, Fettah Can  konser fiyatı, Fettah Can menajerlik, Fettah Can  sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Fettah Can Sosyal Medya Hesapları;
Web:https://www.fettahcan.com.tr/
Facebook:https://www.facebook.com/FettahCanOnline
Twitter:https://www.twitter.com/fettahcan
İnstagram:https://www.instagram.com/fettahcan/
YouTube:https://www.youtube.com/FettahCanFanClub

Bu sayfadan Fettah Can menajeri, Fettah Can web sitesi, Fettah Can iletişim, Fettah Can konser fiyatı, Fettah Can konser bedeli, Fettah Can konser kaşesi, Fettah Can organizasyonu, Fettah Can menajerlik firması, Fettah Can menejeri, Fettah Can sahne fiyatı, Fettah Can sahne konser fiyatı, Fettah Can konser fiyatı ne kadar, Fettah Can belediye festival ücreti, Fettah Can İmza günü ücreti, Fettah Can sahne menajeri, Fettah Can ulaşım, Fettah Can menajeri, Fettah Can menajerlik ulaşım, Fettah Can menajeri kim, Fettah Can yılbaşı konser fiyatı, Fettah Can mail adresi, Fettah Can menajer iletişim, Fettah Can konser ücreti, Fettah Can belediye konser fiyatı, Fettah Can festival konser fiyatı, Fettah Can menajerlik şirketi, Fettah Can telefon numarası, Fettah Can menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Fettah Can menajeri #Fettah Can web sitesi #Fettah Can iletişim #Fettah Can konser fiyatı #Fettah Can konser bedeli #Fettah Can konser kaşesi #Fettah Can organizasyonu #Fettah Can menajerlik firması #Fettah Can menejeri #Fettah Can sahne fiyatı #Fettah Can sahne konser fiyatı #Fettah Can konser fiyatı ne kadar #Fettah Can belediye festival ücreti #Fettah Can İmza günü ücreti #Fettah Can sahne menajeri #Fettah Can ulaşım #Fettah Can menajeri #Fettah Can menajerlik ulaşım #Fettah Can menajeri kim #Fettah Can yılbaşı konser fiyatı #Fettah Can mail adresi #Fettah Can menajer iletişim #Fettah Can konser ücreti #Fettah Can belediye konser fiyatı #Fettah Can festival konser fiyatı #Fettah Can menajerlik şirketi #Fettah Can telefon numarası #Fettah Can menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless