Fulin

Anasayfa >   Sanatçılar >   Fulin

Fulin
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1 Ocak 1985 Adana doğumlu Fulin (Şingirik), küçük yaşlarda bale ve müzik dersleri almış olup, daha 5 yaşında klavye ve gitar çalmaya başlamış. Lise eğitimini Adana Anadolu Üniversitesi'nde, Üniversiteyi Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisansını Tıp Fakultesi'nde Farmakoloji dalında yapan Fulin,  İstanbul Moda Akademisi’nde 2 sene moda tasarımı eğitimi almıştır.

Ünlü besteci ve aranjör Emrah Karaduman’la yolları kesiştikten sonra, 2014 yılında ilk maxi single çalışması 'Firardayım' ile müzik kariyerine profesyonel giriş yapar. Çıkış şarkısı olan ‘’İçinden Oku'’ isimli şarkının sözleri Fulin’e, beste ve aranjesi Emrah Karaduman’a aittir. İkinci şarkısı ”Aşk Bu Biter Mi”nin söz, beste ve aranjesi yine Emrah Karaduman’a aittir.

 Güzel sanatçımız, 2015 yılında ‘’Keyf-i Halik’’ isimli single albümünü yayınlar. 2016 yılında ise  'Süper Kahraman' isimli şarkısı ile hit olur.

Fulin, Kendini, tam anlamıyla müzik hastası, hayatı insanları ve yaşamayı seven, disiplinli, kafasına koyduğunu mutlaka sonunda yapan ve azimli bir insan olarak tanımlayan Fulin, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Rihanna, Beyonce, Britney Spears, Lady Gaga, Justin Timberlake ve Amy Winehouse hayranıdır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Fulin  menajer, Fulin  konser fiyatı, Fulin menajerlik, Fulin sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Fulin Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/fulinofficial

İnstagram: https://www.instagram.com/fulinnet/

Bu sayfadan Fulin menajeri, Fulin web sitesi, Fulin iletişim, Fulin konser fiyatı, Fulin konser bedeli, Fulin konser kaşesi, Fulin organizasyonu, Fulin menajerlik firması, Fulin menejeri, Fulin sahne fiyatı, Fulin sahne konser fiyatı, Fulin konser fiyatı ne kadar, Fulin belediye festival ücreti, Fulin İmza günü ücreti, Fulin sahne menajeri, Fulin ulaşım, Fulin menajeri, Fulin menajerlik ulaşım, Fulin menajeri kim, Fulin yılbaşı konser fiyatı, Fulin mail adresi, Fulin menajer iletişim, Fulin konser ücreti, Fulin belediye konser fiyatı, Fulin festival konser fiyatı, Fulin menajerlik şirketi, Fulin telefon numarası, Fulin menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Fulin menajeri #Fulin web sitesi #Fulin iletişim #Fulin konser fiyatı #Fulin konser bedeli #Fulin konser kaşesi #Fulin organizasyonu #Fulin menajerlik firması #Fulin menejeri #Fulin sahne fiyatı #Fulin sahne konser fiyatı #Fulin konser fiyatı ne kadar #Fulin belediye festival ücreti #Fulin İmza günü ücreti #Fulin sahne menajeri #Fulin ulaşım #Fulin menajeri #Fulin menajerlik ulaşım #Fulin menajeri kim #Fulin yılbaşı konser fiyatı #Fulin mail adresi #Fulin menajer iletişim #Fulin konser ücreti #Fulin belediye konser fiyatı #Fulin festival konser fiyatı #Fulin menajerlik şirketi #Fulin telefon numarası #Fulin menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless