Gazapizm

Anasayfa >   Sanatçılar >   Gazapizm

Gazapizm
TARZ: Rap
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


KONSER MERKEZİ, GAZAPİZM ‘le ‘booking menajerlik olarak çalışmaktadır.. 

 

20 Temmuz 1988 Elazığ doğumlu Anıl Acar, 9 yaşında ailesiyle birlikte İzmir’e yerleşir. Erken yaşlarda müziğe ilgisini farkeder..2003 yılında ilk rap şarkısını yazar ve evinde kayıt alır.Lisede tanıştığı Engin Erel (Gardiyan) ve Aykut Şahin (Sivo) ile birlikte çalışmalarına devam eder.

İlk olarak 2006 yılında Gardiyan ile birlikte ‘’ Az Kaldı’’ albümünü yayınlar. 2008 yılında  yine  Gardiyan la beraber 2. ortak albümleri olan "Kan Değil Katran" isimli albümü internet üzerinden yayınlar.

2009 yılında psikolojik sorunlar yaşar ve kendisine majör depresyon tanısı konmuştur. Anıl Acar, bu sıkıntılı günlerinde şarkılarını yazmaktan vazgeçmez. 2009 yılında hastalığının adı olan ‘’ Majör Depresyon’’ adlı albümü yayınlar. 9 düet ile birlikte toplam 18 adet şarkıdan oluşan albüm, beklenenin üzerinde bir satış yapmıştır.

Gazapizm, İzmir başta olmak üzere İstanbul, Antalya, Isparta, ve Bursa gibi Türkiye’nin birçok şehrinde konserler vermiştir.

‘’Heyecanı Yok’’ adlı şarkısı Show Tv’nin reyting rekorları kıran ‘’Çukur’’ adlı dizide yer almış ve büyük beğeni toplamıştır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Gazapizm  menajer, Gazapizm  konser fiyatı, Gazapizm  menajerlik, Gazapizm  sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Gazapizm Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/gazapizm

Twitter: https://twitter.com/gazapizm

İnstagram: https://www.instagram.com/gazapizmanilacar/

Bu sayfadan Gazapizm menajeri, Gazapizm web sitesi, Gazapizm iletişim, Gazapizm konser fiyatı, Gazapizm konser bedeli, Gazapizm konser kaşesi, Gazapizm organizasyonu, Gazapizm menajerlik firması, Gazapizm menejeri, Gazapizm sahne fiyatı, Gazapizm sahne konser fiyatı, Gazapizm konser fiyatı ne kadar, Gazapizm belediye festival ücreti, Gazapizm İmza günü ücreti, Gazapizm sahne menajeri, Gazapizm ulaşım, Gazapizm menajeri, Gazapizm menajerlik ulaşım, Gazapizm menajeri kim, Gazapizm yılbaşı konser fiyatı, Gazapizm mail adresi, Gazapizm menajer iletişim, Gazapizm konser ücreti, Gazapizm belediye konser fiyatı, Gazapizm festival konser fiyatı, Gazapizm menajerlik şirketi, Gazapizm telefon numarası, Gazapizm menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Gazapizm menajeri #Gazapizm web sitesi #Gazapizm iletişim #Gazapizm konser fiyatı #Gazapizm konser bedeli #Gazapizm konser kaşesi #Gazapizm organizasyonu #Gazapizm menajerlik firması #Gazapizm menejeri #Gazapizm sahne fiyatı #Gazapizm sahne konser fiyatı #Gazapizm konser fiyatı ne kadar #Gazapizm belediye festival ücreti #Gazapizm İmza günü ücreti #Gazapizm sahne menajeri #Gazapizm ulaşım #Gazapizm menajeri #Gazapizm menajerlik ulaşım #Gazapizm menajeri kim #Gazapizm yılbaşı konser fiyatı #Gazapizm mail adresi #Gazapizm menajer iletişim #Gazapizm konser ücreti #Gazapizm belediye konser fiyatı #Gazapizm festival konser fiyatı #Gazapizm menajerlik şirketi #Gazapizm telefon numarası #Gazapizm menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless