Gökhan Keser

Anasayfa >   Sanatçılar >   Gökhan Keser

Gökhan Keser
TARZ: Pop
Ekip: 10 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


09 Eylül 1987 İzmir doğumludur.Miss & Mr Model 2004" yarışmasında 1.olmuş, "Best Model Of Turkey 2005” te Turkiye 2. si oluştur. 2006 senesinde Çin'de en iyi modellerinin yarıştığı dünyanın en yakışıklı ve karizmatik erkeğinin seçildiği Manhunt Internationel yarışmasında Dünya 3. sü ve dünyanın en fotojenik erkeği seçilmiştir. Gökhan Keser,‘Uğurkan Erez‘ ajansı ile profesyonel olarak çalışmaya başlamış, yurt içinde ve yurt dışında birçok defile ve katalog çekimlerine katılmıştır.
 Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi, Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy Esen'Den şan eğitimi almıştır.
Uzun süre sahnede Sıla'ya vokalist olarak eşlik eden Gökhan Keser, Nükhet Duru, Zerrin Özer,Sıla gibi isimlerin sahne ve albümlerinde yer aldı.
2012 yılında kendi adını taşıyan ilk albümü yayınlandı. Albümün prodüktörlüğünü Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır yaptı. 
Selena ve Sen Benimsin dizilerinde rol alan Gökhan Keser, 2014 yılında Survivor yarışmasında Ünlüler takımında yer aldı.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Gökhan Keser menajer, Gökhan Keser konser fiyatı, Gökhan Keser menajerlik, Gökhan Keser sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Gökhan Keser Sosyal Medya Hesapları;
Web:www.gokhankeser.com.tr/
Facebook:https://www.facebook.com/gokhankeserfan
Twitter:https://twitter.com/gokhankeser
İnstagram: https://www.instagram.com/gokhankeser

Bu sayfadan Gökhan Keser menajeri, Gökhan Keser web sitesi, Gökhan Keser iletişim, Gökhan Keser konser fiyatı, Gökhan Keser konser bedeli, Gökhan Keser konser kaşesi, Gökhan Keser organizasyonu, Gökhan Keser menajerlik firması, Gökhan Keser menejeri, Gökhan Keser sahne fiyatı, Gökhan Keser sahne konser fiyatı, Gökhan Keser konser fiyatı ne kadar, Gökhan Keser belediye festival ücreti, Gökhan Keser İmza günü ücreti, Gökhan Keser sahne menajeri, Gökhan Keser ulaşım, Gökhan Keser menajeri, Gökhan Keser menajerlik ulaşım, Gökhan Keser menajeri kim, Gökhan Keser yılbaşı konser fiyatı, Gökhan Keser mail adresi, Gökhan Keser menajer iletişim, Gökhan Keser konser ücreti, Gökhan Keser belediye konser fiyatı, Gökhan Keser festival konser fiyatı, Gökhan Keser menajerlik şirketi, Gökhan Keser telefon numarası, Gökhan Keser menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Gökhan Keser menajeri #Gökhan Keser web sitesi #Gökhan Keser iletişim #Gökhan Keser konser fiyatı #Gökhan Keser konser bedeli #Gökhan Keser konser kaşesi #Gökhan Keser organizasyonu #Gökhan Keser menajerlik firması #Gökhan Keser menejeri #Gökhan Keser sahne fiyatı #Gökhan Keser sahne konser fiyatı #Gökhan Keser konser fiyatı ne kadar #Gökhan Keser belediye festival ücreti #Gökhan Keser İmza günü ücreti #Gökhan Keser sahne menajeri #Gökhan Keser ulaşım #Gökhan Keser menajeri #Gökhan Keser menajerlik ulaşım #Gökhan Keser menajeri kim #Gökhan Keser yılbaşı konser fiyatı #Gökhan Keser mail adresi #Gökhan Keser menajer iletişim #Gökhan Keser konser ücreti #Gökhan Keser belediye konser fiyatı #Gökhan Keser festival konser fiyatı #Gökhan Keser menajerlik şirketi #Gökhan Keser telefon numarası #Gökhan Keser menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless