Göksel

Anasayfa >   Sanatçılar >   Göksel

Göksel
TARZ: Pop
Ekip: 18 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Göksel ( Demirpençe ) 25 Kasım 1971 İstanbul doğuludur.Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde eğitimini sürdürürken, profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başlamıştır.
Sertab Erener ve Sezen Aksu'ya vokallik yapmış, değerli müzisyenimiz Onno tunç ile tanışmasından sonra profesyonel müzik hayatına giriş yapmıştır. 
İlk albümü  ''Yollar' 1997 yılında yayınlandı. Albümde yer alan ''Sabır'' şarkısı dillere destan olmuştur.
2012 yılında yayınlanan ''Bende Bi’ Aşk Var'' albümüyle Türkiye Müzik Ödülleri’nde ''En İyi Kadın Sanatçı'' ödülü ve ''2012 Yılının En  İyi Albümü '' ödülünü almıştır.
''Depresyondayım şarkısıyla Türkiye'de bir anda gündem oluşturan Göksel, "Depresyondaki Kız" olarak anılmaya devam ediyor.
Bugüne kadar yapmış olduğu albümleri sırasıyla ; Yollar (1997) - Körebe (2001) - Söz Ver (2003) - Arka Bahçem (2005) - Ay’da Yürüdüm (2007) - Mektubumu Buldun mu? (2009) - Hayat Rüya Gibi (2010) – Bende Bi’ Aşk Var (2012) - Sen Orda Yoksun (2015) 
''Sen Orda Yoksun'' adlı Göksel'in 9. albümünün aranjörlüğü Ozan Çolakoğlu tarafından yapılmıştır.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Göksel menajer, Göksel konser fiyatı, Göksel menajerlik, Göksel  sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Göksel Sosyal Medya Hesapları; 
Web:http://www.gokselonline.com/
Facebook:https://www.facebook.com/gokselonline
Twitter:https://twitter.com/gokselonline
İnstagram:https://www.instagram.com/gokselonline/
YouTube:https://www.youtube.com/gokselofficialvideo

 

Bu sayfadan Göksel menajeri, Göksel web sitesi, Göksel iletişim, Göksel konser fiyatı, Göksel konser bedeli, Göksel konser kaşesi, Göksel organizasyonu, Göksel menajerlik firması, Göksel menejeri, Göksel sahne fiyatı, Göksel sahne konser fiyatı, Göksel konser fiyatı ne kadar, Göksel belediye festival ücreti, Göksel İmza günü ücreti, Göksel sahne menajeri, Göksel ulaşım, Göksel menajeri, Göksel menajerlik ulaşım, Göksel menajeri kim, Göksel yılbaşı konser fiyatı, Göksel mail adresi, Göksel menajer iletişim, Göksel konser ücreti, Göksel belediye konser fiyatı, Göksel festival konser fiyatı, Göksel menajerlik şirketi, Göksel telefon numarası, Göksel menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Göksel menajeri #Göksel web sitesi #Göksel iletişim #Göksel konser fiyatı #Göksel konser bedeli #Göksel konser kaşesi #Göksel organizasyonu #Göksel menajerlik firması #Göksel menejeri #Göksel sahne fiyatı #Göksel sahne konser fiyatı #Göksel konser fiyatı ne kadar #Göksel belediye festival ücreti #Göksel İmza günü ücreti #Göksel sahne menajeri #Göksel ulaşım #Göksel menajeri #Göksel menajerlik ulaşım #Göksel menajeri kim #Göksel yılbaşı konser fiyatı #Göksel mail adresi #Göksel menajer iletişim #Göksel konser ücreti #Göksel belediye konser fiyatı #Göksel festival konser fiyatı #Göksel menajerlik şirketi #Göksel telefon numarası #Göksel menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless