Grup Kuytu

Anasayfa >   Sanatçılar >   Grup Kuytu

Grup Kuytu
TARZ: Pop/Rock
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Grup Kuytu; Vokal ve gitarda Denizer Özveren, gitarda Cem Kurt, davulda Gökçe Kölüksüz, bas gitarda Taha Rıza Özmen’den oluşuyor.

Eski arkadaş olan ve yolları daha önce farklı projelerde kesişmiş olan ekibin, kuruluşu 2012 yılında dayanıyor. Kendilerini heyecanlandıran güzel şarkılar olduğunu ve bu şarkılara dokunup bir şeyler katmak için duydukları heyecan ile bir araya gelmişler.

2012 yılında albüm çalışmalarına başlayan Grup Kuytu, şarkı seçimlerinin ardından, şarkıların düzenlemeleri üzerinde çalışmışlar.

2015 yılında ilk albümleri ‘’Düş İçime’’ yayınlanmıştır. Kayıtların tamamını kendileri yapmışlar. Mix’lerin bir kısmı İngiltere’de Chris Brown tarafından, bir kısmı da yine 3K1A’da Denizer Özveren tarafından yapılmış. mastering’i ABD’den Joe LaPorta yapmıştır. 9 şarkılık albümde yer alan şarkıların tamamının söz ve müzikleri grubun solisti olan Denizer Özveren’e aittir.

Şarkılarında hüzün, aşk ve melankoli temaları bulunan Grup Kuytu, Türkçe pop-rock müziğinin yeni temsilcilerinden olma yolunda hızla ilerliyor.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Grup Kuytu menajer, Grup Kuytu konser fiyatı, Grup Kuytu menajerlik, Grup Kuytu sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Grup Kuytu Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.kuytuofficial.com/

Facebook: https://www.facebook.com/KuytuOfficial/

Twitter: https://twitter.com/kuytuofficial

İnstagram: https://www.instagram.com/kuytuofficial/

Bu sayfadan Grup Kuytu menajeri, Grup Kuytu web sitesi, Grup Kuytu iletişim, Grup Kuytu konser fiyatı, Grup Kuytu konser bedeli, Grup Kuytu konser kaşesi, Grup Kuytu organizasyonu, Grup Kuytu menajerlik firması, Grup Kuytu menejeri, Grup Kuytu sahne fiyatı, Grup Kuytu sahne konser fiyatı, Grup Kuytu konser fiyatı ne kadar, Grup Kuytu belediye festival ücreti, Grup Kuytu İmza günü ücreti, Grup Kuytu sahne menajeri, Grup Kuytu ulaşım, Grup Kuytu menajeri, Grup Kuytu menajerlik ulaşım, Grup Kuytu menajeri kim, Grup Kuytu yılbaşı konser fiyatı, Grup Kuytu mail adresi, Grup Kuytu menajer iletişim, Grup Kuytu konser ücreti, Grup Kuytu belediye konser fiyatı, Grup Kuytu festival konser fiyatı, Grup Kuytu menajerlik şirketi, Grup Kuytu telefon numarası, Grup Kuytu menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Grup Kuytu menajeri #Grup Kuytu web sitesi #Grup Kuytu iletişim #Grup Kuytu konser fiyatı #Grup Kuytu konser bedeli #Grup Kuytu konser kaşesi #Grup Kuytu organizasyonu #Grup Kuytu menajerlik firması #Grup Kuytu menejeri #Grup Kuytu sahne fiyatı #Grup Kuytu sahne konser fiyatı #Grup Kuytu konser fiyatı ne kadar #Grup Kuytu belediye festival ücreti #Grup Kuytu İmza günü ücreti #Grup Kuytu sahne menajeri #Grup Kuytu ulaşım #Grup Kuytu menajeri #Grup Kuytu menajerlik ulaşım #Grup Kuytu menajeri kim #Grup Kuytu yılbaşı konser fiyatı #Grup Kuytu mail adresi #Grup Kuytu menajer iletişim #Grup Kuytu konser ücreti #Grup Kuytu belediye konser fiyatı #Grup Kuytu festival konser fiyatı #Grup Kuytu menajerlik şirketi #Grup Kuytu telefon numarası #Grup Kuytu menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless