Gülden Mutlu

Anasayfa >   Sanatçılar >   Gülden Mutlu

Gülden Mutlu
TARZ: Pop
Ekip: 11 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1984 Tekirdağ doğumlu Gülden Mutlu, Ege Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur.Orta okul dönemlerinde şarkı yazmaya başlamış, üniversite dönemlerinde İzmir'de birçok yerde sahne almıştır.
Eşi Londra'da  restoran işletmekte olup, bu durumdan dolayı 4 sene İngiltere’de yaşamıştır. Londra’da yerel bir koronun şefliğini yönetmiş ve İngiltere’nin ilk kadın koro şefi olmuştur. İngiliz Parlementosu’nda da koro yönetmiş olan Gülden Mutlu,başarılarıyla İngiliz basınında da yer almıştır.
İlk single çalışması 2012 yılında "Unutamam Dedin" ismiyle yayınlanmıştır.
Şarkı demoları için Türkiye'ye geldiğinde Emre Aydın ile tanışan sanatçımız, Emre Aydın'ın 2012 yılında çıkardığı albümün çıkış şarkısı olan ''Soğuk Odalar'''ın söz yazarı ve bestecisidir. 
2014 yılında ''Sen Yokken Olanlar'' albümü müzikseverlerle buluşur.
2016 yılında sözü ve müziği kendisine ait olan ''Bye Bye'' isimli single çalışması yayınlanmıştır.
Gülden Mutlu, Ozan Doğulu ve Bahadır Tatlıöz ile ''Uzun Lafın Kısası'' şarkısında biraraya gelmiş ve şarkı büyük beğeni toplamıştır.
Son dönemin en yetenekli ses sanatçılarından Gülden Mutlu, ses rengi ve ürettiği eserlerle başarısını daha da yükseye taşıyor.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Gülden Mutlu menajer, Gülden Mutlu konser fiyatı, Gülden Mutlu menajerlik, Gülden Mutlu sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Gülden Mutlu Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.guldenmutlu.com/
Facebook:https://www.facebook.com/guldenmutlu
Twitter:https://twitter.com/guldenmutlu
İnstagram:https://www.instagram.com/guldenmutlu/
YouTube:https://www.youtube.com/guldenmutlu

Bu sayfadan Gülden Mutlu menajeri, Gülden Mutlu web sitesi, Gülden Mutlu iletişim, Gülden Mutlu konser fiyatı, Gülden Mutlu konser bedeli, Gülden Mutlu konser kaşesi, Gülden Mutlu organizasyonu, Gülden Mutlu menajerlik firması, Gülden Mutlu menejeri, Gülden Mutlu sahne fiyatı, Gülden Mutlu sahne konser fiyatı, Gülden Mutlu konser fiyatı ne kadar, Gülden Mutlu belediye festival ücreti, Gülden Mutlu İmza günü ücreti, Gülden Mutlu sahne menajeri, Gülden Mutlu ulaşım, Gülden Mutlu menajeri, Gülden Mutlu menajerlik ulaşım, Gülden Mutlu menajeri kim, Gülden Mutlu yılbaşı konser fiyatı, Gülden Mutlu mail adresi, Gülden Mutlu menajer iletişim, Gülden Mutlu konser ücreti, Gülden Mutlu belediye konser fiyatı, Gülden Mutlu festival konser fiyatı, Gülden Mutlu menajerlik şirketi, Gülden Mutlu telefon numarası, Gülden Mutlu menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Gülden Mutlu menajeri #Gülden Mutlu web sitesi #Gülden Mutlu iletişim #Gülden Mutlu konser fiyatı #Gülden Mutlu konser bedeli #Gülden Mutlu konser kaşesi #Gülden Mutlu organizasyonu #Gülden Mutlu menajerlik firması #Gülden Mutlu menejeri #Gülden Mutlu sahne fiyatı #Gülden Mutlu sahne konser fiyatı #Gülden Mutlu konser fiyatı ne kadar #Gülden Mutlu belediye festival ücreti #Gülden Mutlu İmza günü ücreti #Gülden Mutlu sahne menajeri #Gülden Mutlu ulaşım #Gülden Mutlu menajeri #Gülden Mutlu menajerlik ulaşım #Gülden Mutlu menajeri kim #Gülden Mutlu yılbaşı konser fiyatı #Gülden Mutlu mail adresi #Gülden Mutlu menajer iletişim #Gülden Mutlu konser ücreti #Gülden Mutlu belediye konser fiyatı #Gülden Mutlu festival konser fiyatı #Gülden Mutlu menajerlik şirketi #Gülden Mutlu telefon numarası #Gülden Mutlu menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless