Gülden Mutlu

Anasayfa >   Sanatçılar >   Gülden Mutlu

Gülden Mutlu
TARZ: Pop
Ekip: 11 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1984 Tekirdağ doğumlu Gülden Mutlu, Ege Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunudur.Orta okul dönemlerinde şarkı yazmaya başlamış, üniversite dönemlerinde İzmir'de birçok yerde sahne almıştır.
Eşi Londra'da  restoran işletmekte olup, bu durumdan dolayı 4 sene İngiltere’de yaşamıştır. Londra’da yerel bir koronun şefliğini yönetmiş ve İngiltere’nin ilk kadın koro şefi olmuştur. İngiliz Parlementosu’nda da koro yönetmiş olan Gülden Mutlu,başarılarıyla İngiliz basınında da yer almıştır.
İlk single çalışması 2012 yılında "Unutamam Dedin" ismiyle yayınlanmıştır.
Şarkı demoları için Türkiye'ye geldiğinde Emre Aydın ile tanışan sanatçımız, Emre Aydın'ın 2012 yılında çıkardığı albümün çıkış şarkısı olan ''Soğuk Odalar'''ın söz yazarı ve bestecisidir. 
2014 yılında ''Sen Yokken Olanlar'' albümü müzikseverlerle buluşur.
2016 yılında sözü ve müziği kendisine ait olan ''Bye Bye'' isimli single çalışması yayınlanmıştır.
Gülden Mutlu, Ozan Doğulu ve Bahadır Tatlıöz ile ''Uzun Lafın Kısası'' şarkısında biraraya gelmiş ve şarkı büyük beğeni toplamıştır.
Son dönemin en yetenekli ses sanatçılarından Gülden Mutlu, ses rengi ve ürettiği eserlerle başarısını daha da yükseye taşıyor.

 

Konser Merkezi | Sanatçı danışmanlık,booking menajerlik,konser organizasyon ve etkinlik üretir.
  ✅ Tek bir adresten bizimle, tüm sanatçılara kolaylıkla ulaşıp konser ve etkinlik teklifi alabilirsiniz.

Sanatçılar İşimizin Kalbidir.
#sanatçılarişimizinkalbidir
Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkürler.

 

Gülden Mutlu Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.guldenmutlu.com/
Facebook:https://www.facebook.com/guldenmutlu
Twitter:https://twitter.com/guldenmutlu
İnstagram:https://www.instagram.com/guldenmutlu/
YouTube:https://www.youtube.com/guldenmutlu

Bu sayfadan Gülden Mutlu menajeri, Gülden Mutlu web sitesi, Gülden Mutlu iletişim, Gülden Mutlu konser fiyatı, Gülden Mutlu menajerlik, Gülden Mutlu konser kaşesi, Gülden Mutlu konser organizasyon, Gülden Mutlu menajerlik firması, Gülden Mutlu sahne fiyatı, Gülden Mutlu imza günü ücreti, Gülden Mutlu sahne menajeri, Gülden Mutlu menajeri kim, Gülden Mutlu yılbaşı konser fiyatı, Gülden Mutlu mail adresi, Gülden Mutlu menajer iletişim, Gülden Mutlu konser ücreti, Gülden Mutlu belediye konser fiyatı, Gülden Mutlu festival konser fiyatı, Gülden Mutlu menajerlik şirketi, Gülden Mutlu telefon numarası, Gülden Mutlu menajer, Gülden Mutlu gala konser fiyatı, Gülden Mutlu online konser fiyatı, Gülden Mutlu otel konser fiyatı, Gülden Mutlu online söyleşi, Gülden Mutlu düğün sahne fiyatı, Gülden Mutlu düğün sahne ücreti, Gülden Mutlu yetkili menajeri, Gülden Mutlu belediye festival ücreti, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Gülden Mutlu menajeri #Gülden Mutlu web sitesi #Gülden Mutlu iletişim #Gülden Mutlu konser fiyatı #Gülden Mutlu menajerlik #Gülden Mutlu konser kaşesi #Gülden Mutlu konser organizasyon #Gülden Mutlu menajerlik firması #Gülden Mutlu sahne fiyatı #Gülden Mutlu imza günü ücreti #Gülden Mutlu sahne menajeri #Gülden Mutlu menajeri kim #Gülden Mutlu yılbaşı konser fiyatı #Gülden Mutlu mail adresi #Gülden Mutlu menajer iletişim #Gülden Mutlu konser ücreti #Gülden Mutlu belediye konser fiyatı #Gülden Mutlu festival konser fiyatı #Gülden Mutlu menajerlik şirketi #Gülden Mutlu telefon numarası #Gülden Mutlu menajer #Gülden Mutlu gala konser fiyatı #Gülden Mutlu online konser fiyatı #Gülden Mutlu otel konser fiyatı #Gülden Mutlu online söyleşi #Gülden Mutlu düğün sahne fiyatı #Gülden Mutlu düğün sahne ücreti #Gülden Mutlu yetkili menajeri #Gülden Mutlu belediye festival ücreti

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
DETAY Ajans İşbirliğiyle, Konser Merkezi Bir Benjamin Kaya oluşumudur.
Borderless