Gülşen

Anasayfa >   Sanatçılar >   Gülşen

Gülşen
TARZ: Pop
Ekip: 20 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Türk pop müziğinin güzel kraliçesi Gülşen ( Bayraktar ), 29 Mayıs 1976  İstanbul doğumludur.İlk bestesini 16 yaşında yapan Gülşen'in, 
 ilk albümü ''Be Adam''  1996 yılında yayınlanmış ve büyük beğeni toplamştır. 
2004 yılında, sözü ve müziği Nazan Öncel'e ait olan ''Of..Of..'' şarkısıyla ve yeni imajıyla yeni bir çıkış yakalamış başarısını yeniden kanıtlamıştır.
Sanatçımız Gülşen, 2012 yılında dünyaca ünlü Gypsy Kings grubuyla Amerika'da turne yapmıştır. 
 Murat Boz ile birlikte ''İltimas'', Emir ile birlikte yaptığı ''Sudan Sebep'' adlı düet şarkıları büyük ses getirmiştir.
Uzay Heparı'nın anısına yapılan albümde, Sertab Erener'in "Sakin Ol", bir  Kayahan kalsiği olan ''Emrin Olur''  ve son olarak "Mirkelam Şarkıları" albümünde ''Her Gece'' şarkısını yeniden yorumlamıştır.
 Neredeyse tüm şarkıları hit olan Gülşen'in en önemli hit şarkıları olan; Yatcaz Kalkcaz Ordayım, Of Of, Irgalamaz Beni, Kardan Adam, İltimas ve Bangır Bangır" resmi müzik listelerinde aylarca 1 numarada yer almıştır.
Gülşen, UNICEF için ''En Parlak Yıldız'' (Stars of İstanbul) adlı bir şarkı yazıp bestelemiştir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Gülşen menajer, Gülşen konser fiyatı, Gülşen menajerlik, Gülşen sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Gülşen Sosyal Medya Hesapları;
Web:www.gulsenonline.com/
Facebook:https://www.facebook.com/Gulsen
Twitter:https://twitter.com/gulsen
İnstagram:https://www.instagram.com/gulsen/

Bu sayfadan Gülşen menajeri, Gülşen web sitesi, Gülşen iletişim, Gülşen konser fiyatı, Gülşen konser bedeli, Gülşen konser kaşesi, Gülşen organizasyonu, Gülşen menajerlik firması, Gülşen menejeri, Gülşen sahne fiyatı, Gülşen sahne konser fiyatı, Gülşen konser fiyatı ne kadar, Gülşen belediye festival ücreti, Gülşen İmza günü ücreti, Gülşen sahne menajeri, Gülşen ulaşım, Gülşen menajeri, Gülşen menajerlik ulaşım, Gülşen menajeri kim, Gülşen yılbaşı konser fiyatı, Gülşen mail adresi, Gülşen menajer iletişim, Gülşen konser ücreti, Gülşen belediye konser fiyatı, Gülşen festival konser fiyatı, Gülşen menajerlik şirketi, Gülşen telefon numarası, Gülşen menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Gülşen menajeri #Gülşen web sitesi #Gülşen iletişim #Gülşen konser fiyatı #Gülşen konser bedeli #Gülşen konser kaşesi #Gülşen organizasyonu #Gülşen menajerlik firması #Gülşen menejeri #Gülşen sahne fiyatı #Gülşen sahne konser fiyatı #Gülşen konser fiyatı ne kadar #Gülşen belediye festival ücreti #Gülşen İmza günü ücreti #Gülşen sahne menajeri #Gülşen ulaşım #Gülşen menajeri #Gülşen menajerlik ulaşım #Gülşen menajeri kim #Gülşen yılbaşı konser fiyatı #Gülşen mail adresi #Gülşen menajer iletişim #Gülşen konser ücreti #Gülşen belediye konser fiyatı #Gülşen festival konser fiyatı #Gülşen menajerlik şirketi #Gülşen telefon numarası #Gülşen menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless