Hadise

Anasayfa >   Sanatçılar >   Hadise

Hadise
TARZ: Pop
Ekip: 18 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Hadise ( Açıkgöz) 22 Ekim 1985 Belçika doğumludur.Türkçe'nin yanı sıra iyi derecede Felemenkçe, Fransızca, Almanca, ve İngilizce bilmektedir. 
2003 yılında ailesinden aldığı destekle ''Idool 2003'' yarışmasına katılır.Yarışma sonrası birinci olamamıştır fakat albüm teklifleri gelmektedir. Hazırlıklara başlar ve 2005 yılında ilk  albümü ''Sweat'' yayınlanır.Albümde yer alan"Stir Me Up" şarkısı hit olur.Hadise Belçika'da ve Türkiye'de tanınmıştır. 
2008 yılında ikinci albümü ''Hadise''yi yayınlanmıştır.İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de hit olmuş çok beğenilmiştir.
Güzelliğinin yanında giyim tarzıyla da bir moda ikonu haline gelen Hadise, Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé'dan ilham alıyor.Etkilendiği ve beğendiği sanatçılar Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton, Jamiroquai ve U2.
2009 yılında Moskova’da Eurovision Şarkı Yarışmasında Yarışması'nda "Düm Tek Tek" şarkısı ile Türkiye’yi temsil etmiş ve dördüncü olmuştur.Şarkı çeşitli ülkelerin listelerinde 1 numaraya yerleşmiştir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Hadise menajer, Hadise fiyatı, Hadise menajerlik, Hadise sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hadise Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://hadise.com/
Facebook:https://www.facebook.com/Hadise/
Twitter:https://twitter.com/hadise
İnstagram:https://www.instagram.com/hadise/
YouTube:https://www.youtube.com/hadise

 

Bu sayfadan Hadise menajeri, Hadise web sitesi, Hadise iletişim, Hadise konser fiyatı, Hadise konser bedeli, Hadise konser kaşesi, Hadise organizasyonu, Hadise menajerlik firması, Hadise menejeri, Hadise sahne fiyatı, Hadise sahne konser fiyatı, Hadise konser fiyatı ne kadar, Hadise belediye festival ücreti, Hadise İmza günü ücreti, Hadise sahne menajeri, Hadise ulaşım, Hadise menajeri, Hadise menajerlik ulaşım, Hadise menajeri kim, Hadise yılbaşı konser fiyatı, Hadise mail adresi, Hadise menajer iletişim, Hadise konser ücreti, Hadise belediye konser fiyatı, Hadise festival konser fiyatı, Hadise menajerlik şirketi, Hadise telefon numarası, Hadise menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Hadise menajeri #Hadise web sitesi #Hadise iletişim #Hadise konser fiyatı #Hadise konser bedeli #Hadise konser kaşesi #Hadise organizasyonu #Hadise menajerlik firması #Hadise menejeri #Hadise sahne fiyatı #Hadise sahne konser fiyatı #Hadise konser fiyatı ne kadar #Hadise belediye festival ücreti #Hadise İmza günü ücreti #Hadise sahne menajeri #Hadise ulaşım #Hadise menajeri #Hadise menajerlik ulaşım #Hadise menajeri kim #Hadise yılbaşı konser fiyatı #Hadise mail adresi #Hadise menajer iletişim #Hadise konser ücreti #Hadise belediye konser fiyatı #Hadise festival konser fiyatı #Hadise menajerlik şirketi #Hadise telefon numarası #Hadise menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless