Hakan Hepcan

Anasayfa >   Sanatçılar >   Hakan Hepcan

Hakan Hepcan
TARZ: DJ
Ekip: 2 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


 

Vine fenomenimiz Hakan Hepcan,  26 Şubat 1981  İzmir doğumludur.

Rol ve Kuma adlı müzik gruplarıyla çalışarak müzik kariyerine başlamıştır. Vine uygulamasında kaydettiği videolar ile popüler olmuştur.

Okan Bayülgen'in ekibinde de görev alan Hakan Hepcan, Ntv kanalında ‘’Bi’Dünya Şov’’ isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

2017 yılında sözü ve müziği Şehrazat’a ait olan "Sevgiliye" adlı şarkıyı Ceren Akın ile birlikte coverlamıştır. Şarkının aranjesi Çağrı Telkıvıran tarafından yapılmış olup, iddialı klibi Gökhan Palas tarafından çekilmiştir.

Sosyal medya fenomeni, programcı ve müzisyen olan Hakan Hepcan, Dj'lik kariyerinde de başarılı bir çıkış yakalamış, birçok konser ve etkinlikte yer almaya devam etmektedir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Hakan Hepcan menajer, Hakan Hepcan konser fiyatı, Hakan Hepcan menajerlik, Hakan Hepcan sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hakan Hepcan Sosyal Medya Hesapları;

Facebook: https://www.facebook.com/hakanhepcanresmisayfasi/

Twitter: https://twitter.com/hakanhepcan

Bu sayfadan Hakan Hepcan menajeri, Hakan Hepcan web sitesi, Hakan Hepcan iletişim, Hakan Hepcan konser fiyatı, Hakan Hepcan konser bedeli, Hakan Hepcan konser kaşesi, Hakan Hepcan organizasyonu, Hakan Hepcan menajerlik firması, Hakan Hepcan menejeri, Hakan Hepcan sahne fiyatı, Hakan Hepcan sahne konser fiyatı, Hakan Hepcan konser fiyatı ne kadar, Hakan Hepcan belediye festival ücreti, Hakan Hepcan İmza günü ücreti, Hakan Hepcan sahne menajeri, Hakan Hepcan ulaşım, Hakan Hepcan menajeri, Hakan Hepcan menajerlik ulaşım, Hakan Hepcan menajeri kim, Hakan Hepcan yılbaşı konser fiyatı, Hakan Hepcan mail adresi, Hakan Hepcan menajer iletişim, Hakan Hepcan konser ücreti, Hakan Hepcan belediye konser fiyatı, Hakan Hepcan festival konser fiyatı, Hakan Hepcan menajerlik şirketi, Hakan Hepcan telefon numarası, Hakan Hepcan menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Hakan Hepcan menajeri #Hakan Hepcan web sitesi #Hakan Hepcan iletişim #Hakan Hepcan konser fiyatı #Hakan Hepcan konser bedeli #Hakan Hepcan konser kaşesi #Hakan Hepcan organizasyonu #Hakan Hepcan menajerlik firması #Hakan Hepcan menejeri #Hakan Hepcan sahne fiyatı #Hakan Hepcan sahne konser fiyatı #Hakan Hepcan konser fiyatı ne kadar #Hakan Hepcan belediye festival ücreti #Hakan Hepcan İmza günü ücreti #Hakan Hepcan sahne menajeri #Hakan Hepcan ulaşım #Hakan Hepcan menajeri #Hakan Hepcan menajerlik ulaşım #Hakan Hepcan menajeri kim #Hakan Hepcan yılbaşı konser fiyatı #Hakan Hepcan mail adresi #Hakan Hepcan menajer iletişim #Hakan Hepcan konser ücreti #Hakan Hepcan belediye konser fiyatı #Hakan Hepcan festival konser fiyatı #Hakan Hepcan menajerlik şirketi #Hakan Hepcan telefon numarası #Hakan Hepcan menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless