Hakan Peker

Anasayfa >   Sanatçılar >   Hakan Peker

Hakan Peker
TARZ: Pop
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


5 Şubat 1961 İstanbul doğumludur. Seyyal Taner ve Deniz Erkanat'ın yanında dansçı olarak kariyerine başlayan Hakan Peker, 1981 yılında Türkiye Dans Yarışması'nda birinci olmuştur. Kurduğu, Hakan Peker Dans Grubu ile yurt içi ve yurt dışı birçok organizasyonda yer almıştır.

1989 yılında ilk albümü ‘’Bir Efsane’’ yayınlanır ve Hakan Peker büyük beğeni toplar. Ardından, Peker Müzik adıyla bir müzik şirketi kurmuş ve Burak Kut, Zafer Peker, Özlem Tekin, Erhan Güleryüz ve Ali Güven’in ilk albümlerini Peker Müzik yayınlamıştır. 2018 yılında ‘’Asil’’ adıyla 10 şarkılık yeni albümünü yayınladı. Albümün çıkış şarkısı ‘’Unutuluyor mu Aşklar’’ın söz ve müziği  Emre Eyüboğlu’n, aranjesi  Alper Atakan’a ait. Şarkının klip yönetmeni  ise Kemal Başbuğ’dur.

Bir Efsane, Camdan Cama, Hey Corç, Amma ve Lakin, Köylü Güzeli, Ateşini Yolla Bana, Karam gibi birçok hit şarkısı bulunan Hakan Peker, Türk pop müziğini gelişmesinde de önemli katkılarda bulunmuştur.

Başarılı sanatçımız, Müjgan, Şüphenin Gölgesi ve Yaşadıkça filmlerinde de rol almış, ayrıca bir dönem Popsav başkanlığı yapmıştır.

 

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Hakan Peker menajer, Hakan Peker konser fiyatı, Hakan Peker menajerlik, Hakan Peker sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadan Hakan Peker menajeri, Hakan Peker web sitesi, Hakan Peker iletişim, Hakan Peker konser fiyatı, Hakan Peker konser bedeli, Hakan Peker konser kaşesi, Hakan Peker organizasyonu, Hakan Peker menajerlik firması, Hakan Peker menejeri, Hakan Peker sahne fiyatı, Hakan Peker sahne konser fiyatı, Hakan Peker konser fiyatı ne kadar, Hakan Peker belediye festival ücreti, Hakan Peker İmza günü ücreti, Hakan Peker sahne menajeri, Hakan Peker ulaşım, Hakan Peker menajerlik ulaşım, Hakan Peker menajeri kim, Hakan Peker yılbaşı konser fiyatı, Hakan Peker mail adresi, Hakan Peker menajer iletişim, Hakan Peker konser ücreti, Hakan Peker belediye konser fiyatı, Hakan Peker festival konser fiyatı, Hakan Peker menajerlik şirketi, Hakan Peker telefon numarası, Hakan Peker menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.




Etiketler


#Hakan Peker menajeri #Hakan Peker web sitesi #Hakan Peker iletişim #Hakan Peker konser fiyatı #Hakan Peker konser bedeli #Hakan Peker konser kaşesi #Hakan Peker organizasyonu #Hakan Peker menajerlik firması #Hakan Peker menejeri #Hakan Peker sahne fiyatı #Hakan Peker sahne konser fiyatı #Hakan Peker konser fiyatı ne kadar #Hakan Peker belediye festival ücreti #Hakan Peker İmza günü ücreti #Hakan Peker sahne menajeri #Hakan Peker ulaşım #Hakan Peker menajerlik ulaşım #Hakan Peker menajeri kim #Hakan Peker yılbaşı konser fiyatı #Hakan Peker mail adresi #Hakan Peker menajer iletişim #Hakan Peker konser ücreti #Hakan Peker belediye konser fiyatı #Hakan Peker festival konser fiyatı #Hakan Peker menajerlik şirketi #Hakan Peker telefon numarası #Hakan Peker menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları



























































































































BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless