Hande Yener

Anasayfa >   Sanatçılar >   Hande Yener

Hande Yener
TARZ: Pop
Ekip: 17 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


12 ocak 1973 doğumlu Hande Yener, şarkıcı, albüm yapımcısı ve söz yazarıdır.
Müzik yapma aşkıyla dolup taşan kraliçemiz, uzun süre Sezen Aksu'ya ulaşmayı denemiş ve nihayetinde  yolu Hülya Avşar'la kesişmiştir. Hülya Avşar  sayesinde Sezen Aksu kapıları kendisine açılmıştır.Sezen Aksu'nun vokalliği ile başlayan müzik serüveni 2000 yılında ki albümü ''Senden İbaret'' ile  devam etmiştir.
Eğlence müziğini kaliteli hale getiren, Disko pop akımına yeni bir yön veren,Türkiyede elekronik müziği başarıyla uygulayan Hande Yener, avrupai tarzdaki müzikleri ile adından çokça söz ettirmiştir.
İmajı birçok kez Lady Gaga Madonna,  Björk, Cher, Katy Perry, Kim Kardashian, Kylie Minogue ve Rihanna'ya da benzetilerek eleştiri oklarını üzerinde toplamıştır. Kendini ve müzik tarzını sürekli olarak yenileyen, değişime ve yeniliklere oldukça açık olan Hande Yener, her albümünde yenilediğ imajıyla sevenlerinin karşısına çıkmıştır.
Sayısız ödül sahibi kraliçenin Kırmızı,Aşkın Ateşi,Sen Yoluna Ben Yoluma,Yalanın Batsın,Ya Ya Ya Ya,Acele Etme,Romeo,Kelepçe,Naber,Sebastian ve Mor gibi çok sayıda şarkısı hit olmuştur.
Serdar Ortaç,Berksan,SeksenDört,Sinan Akçıl,Erol Evgin,Volga Tamöz,Mehmet Erdem gibi Türkiye'nin önemli isimleriye düet çalışmaları yapmıştır.


Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Hande Yener  menajer, Hande Yener konser fiyatı, Hande Yener menajerlik, Hande Yener sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.


Hande Yener Sosyal Medya Hesapları;
Web: http://www.handeyener.com
Facebook: https://www.facebook.com/handeyener
Twitter: https://www.twitter.com/handeyener
İnstagram: https://www.instagram.com/handeyener

 

Bu sayfadan Hande Yener menajeri, Hande Yener web sitesi, Hande Yener iletişim, Hande Yener konser fiyatı, Hande Yener konser bedeli, Hande Yener konser kaşesi, Hande Yener organizasyonu, Hande Yener menajerlik firması, Hande Yener menejeri, Hande Yener sahne fiyatı, Hande Yener sahne konser fiyatı, Hande Yener konser fiyatı ne kadar, Hande Yener belediye festival ücreti, Hande Yener İmza günü ücreti, Hande Yener sahne menajeri, Hande Yener ulaşım, Hande Yener menajeri, Hande Yener menajerlik ulaşım, Hande Yener menajeri kim, Hande Yener yılbaşı konser fiyatı, Hande Yener mail adresi, Hande Yener menajer iletişim, Hande Yener konser ücreti, Hande Yener belediye konser fiyatı, Hande Yener festival konser fiyatı, Hande Yener menajerlik şirketi, Hande Yener telefon numarası, Hande Yener menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Hande Yener menajeri #Hande Yener web sitesi #Hande Yener iletişim #Hande Yener konser fiyatı #Hande Yener konser bedeli #Hande Yener konser kaşesi #Hande Yener organizasyonu #Hande Yener menajerlik firması #Hande Yener menejeri #Hande Yener sahne fiyatı #Hande Yener sahne konser fiyatı #Hande Yener konser fiyatı ne kadar #Hande Yener belediye festival ücreti #Hande Yener İmza günü ücreti #Hande Yener sahne menajeri #Hande Yener ulaşım #Hande Yener menajeri #Hande Yener menajerlik ulaşım #Hande Yener menajeri kim #Hande Yener yılbaşı konser fiyatı #Hande Yener mail adresi #Hande Yener menajer iletişim #Hande Yener konser ücreti #Hande Yener belediye konser fiyatı #Hande Yener festival konser fiyatı #Hande Yener menajerlik şirketi #Hande Yener telefon numarası #Hande Yener menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless