Hülya Koçyiğit

Anasayfa >   Sanatçılar >   Hülya Koçyiğit

Hülya Koçyiğit
TARZ: Söyleşi/Etkinlik
Ekip: 3 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


12 Aralık 1947 İstanbul doğumlu Hülya Koçyiğit, orta okulu İstanbul’da bitirmiştir. Daha sonra Muhsin Ertuğrul’un tavsiyesi ile Ankara Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimi almaya başlamıştır.

Sinema kariyeri ilk olarak ‘’Susuz Yaz’’ filminde rol almasıyla başlar. Film büyük başarı gösterir ve Berlin Film Festivalinde ‘’Altın Ayı’’ ödülüne layık olur.

İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk yaparken, “Bir Yetim’in Hasreti” adlı filmin setinde dönemin ünlü oyuncularıyla tanışma ve çalışma fırsatına sahip olmuştur.

Türk sinema ve Televizyon tarihinde önemli isimlerden birisi olan değerli sanatçımız Hülya Koçyiğit, 200’ün üzerinde filmde rol almış olup, yaklaşık 10 yıl solist olarak sahnelerde yer almıştır.

Cemile, Tanrı Misafiri, Derman, Karılar Koğuşu, Kurbağalar, Düğün, Gelin, Diyet, Firar ve daha birçok filmde rol alan sanatçımız,  zerafeti ve hanımefendi duruşuyla halkın büyük sevgisini kazanmıştır. Hülya Koçyiğit filmleri Türkiye dışında Yunanistan, İran, Mısır, Lübnan, Cezayir gibi değişik ülkelerde de gösterilmiş olup, 1991 yılında ‘’Devlet Sanatçısı’’ ünvanına sahip olmuştur.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Hülya Koçyiğit menajer, Hülya Koçyiğit menajerlik, Hülya Koçyiğit sahne fiyatı, Hülya Koçyiğit etkinlik fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Hülya Koçyiğit Sosyal Medya Hesapları;

Web: http://www.hulyakocyigit.com.tr/

İnstagram: https://www.instagram.com/hulyakocyigitofficial

Bu sayfadan Hülya Koçyiğit menajeri, Hülya Koçyiğit web sitesi, Hülya Koçyiğit iletişim, Hülya Koçyiğit konser fiyatı, Hülya Koçyiğit konser bedeli, Hülya Koçyiğit konser kaşesi, Hülya Koçyiğit organizasyonu, Hülya Koçyiğit menajerlik firması, Hülya Koçyiğit menejeri, Hülya Koçyiğit sahne fiyatı, Hülya Koçyiğit sahne konser fiyatı, Hülya Koçyiğit konser fiyatı ne kadar, Hülya Koçyiğit belediye festival ücreti, Hülya Koçyiğit İmza günü ücreti, Hülya Koçyiğit sahne menajeri, Hülya Koçyiğit ulaşım, Hülya Koçyiğit menajeri, Hülya Koçyiğit menajerlik ulaşım, Hülya Koçyiğit menajeri kim, Hülya Koçyiğit yılbaşı konser fiyatı, Hülya Koçyiğit mail adresi, Hülya Koçyiğit menajer iletişim, Hülya Koçyiğit konser ücreti, Hülya Koçyiğit belediye konser fiyatı, Hülya Koçyiğit festival konser fiyatı, Hülya Koçyiğit menajerlik şirketi, Hülya Koçyiğit telefon numarası, Hülya Koçyiğit menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Hülya Koçyiğit menajeri #Hülya Koçyiğit web sitesi #Hülya Koçyiğit iletişim #Hülya Koçyiğit konser fiyatı #Hülya Koçyiğit konser bedeli #Hülya Koçyiğit konser kaşesi #Hülya Koçyiğit organizasyonu #Hülya Koçyiğit menajerlik firması #Hülya Koçyiğit menejeri #Hülya Koçyiğit sahne fiyatı #Hülya Koçyiğit sahne konser fiyatı #Hülya Koçyiğit konser fiyatı ne kadar #Hülya Koçyiğit belediye festival ücreti #Hülya Koçyiğit İmza günü ücreti #Hülya Koçyiğit sahne menajeri #Hülya Koçyiğit ulaşım #Hülya Koçyiğit menajeri #Hülya Koçyiğit menajerlik ulaşım #Hülya Koçyiğit menajeri kim #Hülya Koçyiğit yılbaşı konser fiyatı #Hülya Koçyiğit mail adresi #Hülya Koçyiğit menajer iletişim #Hülya Koçyiğit konser ücreti #Hülya Koçyiğit belediye konser fiyatı #Hülya Koçyiğit festival konser fiyatı #Hülya Koçyiğit menajerlik şirketi #Hülya Koçyiğit telefon numarası #Hülya Koçyiğit menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless