İlber Ortaylı

Anasayfa >   Sanatçılar >   İlber Ortaylı

İlber Ortaylı
TARZ: Söyleşi/Etkinlik
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük tarihçilerimizden İlber Ortaylı, 21 Mayıs 1947 Avusturya doğumludur. İki yaşındayken ailesiyle birlikte Türkiye'ye göç etmiştir.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler fakültesini ve Ankara Üniversitesi Dİl Ve Tarih Coğrafya fakültesinin Tarih bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisansını Chicago Üniversitesinde Prof.Dr.Halil İnalcık ile yapmıştır. Araştırma ve çalışmalarıyla tarihe ışık tutan profesörümüz, Oxford,Cammbridge,Viyana, Berlin, Roma, Münih, Paris, Princeton,Moskova, Strazburg,Tunus, Yanya,Sofya ve Kiel üniversitelerinde misafir öğretim üyeliği yapmış, sayısız seminer ve konferanslar vermiştir.

2005 yılında Topkapı Müzesi başkanı olan İlber Ortaylı, ileri seviyedeAlmanca,İngilizce,Rusça, Fransızca, İtalyanca, Farsça ve Latince bilmektedir.

2004 yılında TRT 2'de ve TRT Türk'te "İlber Ortaylı ile" adlı belgeseli sunmuş, 2009 yılında NTV'de "İlber Ortaylı ile Tarih Dersleri" adlı bir program yapmıştır. 2011 yılında Bloomberg HT kanalında da "İlber Ortaylı ile Zaman Kaybolmaz" adlı bir program yapmıştır.

Türk Tarih Kurumu "Şeref Üyeleri" arasında yer alan İlber Ortaylı'nın çocukluğundan beri biriktirdiği minyatür otomobillerden oluşan büyük bir koleksiyonu bulunmaktadır.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek İlber Ortaylı menajer, İlber Ortaylı menajerlik, İlber Ortaylı söyleşi fiyatı, İlber Ortaylı etkinlik fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

Bu sayfadan İlber Ortaylı menajeri, İlber Ortaylı web sitesi, İlber Ortaylı iletişim, İlber Ortaylı konser fiyatı, İlber Ortaylı konser bedeli, İlber Ortaylı konser kaşesi, İlber Ortaylı organizasyonu, İlber Ortaylı menajerlik firması, İlber Ortaylı menejeri, İlber Ortaylı sahne fiyatı, İlber Ortaylı sahne konser fiyatı, İlber Ortaylı konser fiyatı ne kadar, İlber Ortaylı belediye festival ücreti, İlber Ortaylı İmza günü ücreti, İlber Ortaylı sahne menajeri, İlber Ortaylı ulaşım, İlber Ortaylı menajeri, İlber Ortaylı menajerlik ulaşım, İlber Ortaylı menajeri kim, İlber Ortaylı yılbaşı konser fiyatı, İlber Ortaylı mail adresi, İlber Ortaylı menajer iletişim, İlber Ortaylı konser ücreti, İlber Ortaylı belediye konser fiyatı, İlber Ortaylı festival konser fiyatı, İlber Ortaylı menajerlik şirketi, İlber Ortaylı telefon numarası, İlber Ortaylı menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#İlber Ortaylı menajeri #İlber Ortaylı web sitesi #İlber Ortaylı iletişim #İlber Ortaylı konser fiyatı #İlber Ortaylı konser bedeli #İlber Ortaylı konser kaşesi #İlber Ortaylı organizasyonu #İlber Ortaylı menajerlik firması #İlber Ortaylı menejeri #İlber Ortaylı sahne fiyatı #İlber Ortaylı sahne konser fiyatı #İlber Ortaylı konser fiyatı ne kadar #İlber Ortaylı belediye festival ücreti #İlber Ortaylı İmza günü ücreti #İlber Ortaylı sahne menajeri #İlber Ortaylı ulaşım #İlber Ortaylı menajeri #İlber Ortaylı menajerlik ulaşım #İlber Ortaylı menajeri kim #İlber Ortaylı yılbaşı konser fiyatı #İlber Ortaylı mail adresi #İlber Ortaylı menajer iletişim #İlber Ortaylı konser ücreti #İlber Ortaylı belediye konser fiyatı #İlber Ortaylı festival konser fiyatı #İlber Ortaylı menajerlik şirketi #İlber Ortaylı telefon numarası #İlber Ortaylı menajer

Konser Afişlerimizden Bazıları
BLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless