İmera

Anasayfa >   Sanatçılar >   İmera

İmera
TARZ: Etnik
Ekip: 12 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


İmera grubu, 2014 yılında Hüseyin Ulusan, Merve Yavuz, Berat Bayraktar ve Yıldıray Yanlı tarafından kurulmuştur.Grubun tüm üyeleri Tranbzon doğumlu olup, Karadeniz Teknik Üniversitesi Konservatuvar mezunudur.İmera, Gümüşhane’de bulunan bir köyün adı, aynı zamanda “Gün” anlamına gelmektedir.
Üzerinde 3 yıl özenle çalıştıkları ve içerisinde 13 harika karadeniz şarkıları olan ilk albümleri “Ena” 2014 yılında piyasaya çıkar.Albüm şarkılarından  ''Bitmeyen Sevda'' ve ''Vazgeçtim'' şarkıları izlenme rekorları kırar.
Grup üyeleri, yüzlerce bilinmeyen karadeniz şarkısının olduğunu ve her birinin birbirinden güzel olduğunu ifade grup üyeleri karadeniz müziğine gönül vererek onu daha iyi yerlere getirmek istediklerini söylüyorlar.
Trabzon müziğini daha geniş kitlelere yaymak amacıyla kurulan grup, Karadeniz’in dokusunu müziklerinde en iyi şekilde anlatıyorlar.    
Grubun solisti  Merve Yavuz, “Köklerini Karadeniz’in doğasında, geçmiş günlere uzatan İmera, dallarını gelecek günlere ulaştırmayı ve geleceği uzanan bu dallarda yetiştirdiği her bir ürünü sizlere hak ettiği değerlerde sunmayı kendine gaye edinmiştir” diyor.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek İmera menajer, İmera konser fiyatı, İmera menajerlik, İmera sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

İmera Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.grupimera.net
Facebook:https://www.facebook.com/grupimera
Twitter:https://www.twitter.com/grupimera
İnstagram:https://www.instagram.com/grupimera
YouTube:https://www.youtube.com/grupimera

Bu sayfadan İmera menajeri, İmera web sitesi, İmera iletişim, İmera konser fiyatı, İmera konser bedeli, İmera konser kaşesi, İmera organizasyonu, İmera menajerlik firması, İmera menejeri, İmera sahne fiyatı, İmera sahne konser fiyatı, İmera konser fiyatı ne kadar, İmera belediye festival ücreti, İmera İmza günü ücreti, İmera sahne menajeri, İmera ulaşım, İmera menajeri, İmera menajerlik ulaşım, İmera menajeri kim, İmera yılbaşı konser fiyatı, İmera mail adresi, İmera menajer iletişim, İmera konser ücreti, İmera belediye konser fiyatı, İmera festival konser fiyatı, İmera menajerlik şirketi, İmera telefon numarası, İmera menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#İmera menajeri #İmera web sitesi #İmera iletişim #İmera konser fiyatı #İmera konser bedeli #İmera konser kaşesi #İmera organizasyonu #İmera menajerlik firması #İmera menejeri #İmera sahne fiyatı #İmera sahne konser fiyatı #İmera konser fiyatı ne kadar #İmera belediye festival ücreti #İmera İmza günü ücreti #İmera sahne menajeri #İmera ulaşım #İmera menajeri #İmera menajerlik ulaşım #İmera menajeri kim #İmera yılbaşı konser fiyatı #İmera mail adresi #İmera menajer iletişim #İmera konser ücreti #İmera belediye konser fiyatı #İmera festival konser fiyatı #İmera menajerlik şirketi #İmera telefon numarası #İmera menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless