İnna

Anasayfa >   Sanatçılar >   İnna

İnna
TARZ: Pop
Ekip: 8 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Elena Alexandra Apostoleanu ya da bilinen sahne  adıyla Inna, 16 Ekim 1986 Romanya doğumludur. Inna adı,  Rusça’da ''güçlü su'' anlamına geliyor. Sahne adını Inna seçmesinin sebebi, küçüklüğünde büyük annesinin ve büyük babasının ona "Inna" olarak hitap etmesiymiş.
İnna, Ovidius Üniversitesi Siyaset bilimi mezunudur.
2008 yılında ilk çalışması “Hot” Balkan ülkeleri, İngiltere ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyada dinlenmiş ve büyük beğeni almıştır.
İnna, 2009 yılında  MTV Romanya Müzik Ödülleri'nden ''En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazanmıştır.
Türkiye'yi ve türk insanlarını çok sevdiğini her fırsatta dile getiren İnna, 2003 yılında ''İnndia'' isimli şarksı için, İstanbul'da bir otelin çatısında kilplendirmiş ve YouTube'da izlenme rekorları kırmıştır.
Bugüne kadar yayınladığı çalışmalar sırasıyla,  Hot (2009), I Am the Club Rocker (2011), Party Never Ends (2013) ve "INNA" (2015)
Ebru Gündeş ve Tarkan hayranı olan İnna; "Party Never Ends" şarkısının klibini Üsküdar'da, "Bop bop" şarkısının klibini ise yine İstanbul Kapalıçarşı'da çekmiştir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek İnna menajer, İnna konser fiyatı, İnna menajerlik, İnna sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

İnna Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://innaofficial.com/
Facebook:https://www.facebook.com/Inna/
Twitter:https://twitter.com/inna_ro
İnstagram:https://www.instagram.com/innaofficial/
YouTube:https://www.youtube.com/InnaRomania

Bu sayfadan İnna menajeri, İnna web sitesi, İnna iletişim, İnna konser fiyatı, İnna konser bedeli, İnna konser kaşesi, İnna organizasyonu, İnna menajerlik firması, İnna menejeri, İnna sahne fiyatı, İnna sahne konser fiyatı, İnna konser fiyatı ne kadar, İnna belediye festival ücreti, İnna İmza günü ücreti, İnna sahne menajeri, İnna ulaşım, İnna menajeri, İnna menajerlik ulaşım, İnna menajeri kim, İnna yılbaşı konser fiyatı, İnna mail adresi, İnna menajer iletişim, İnna konser ücreti, İnna belediye konser fiyatı, İnna festival konser fiyatı, İnna menajerlik şirketi, İnna telefon numarası, İnna menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#İnna menajeri #İnna web sitesi #İnna iletişim #İnna konser fiyatı #İnna konser bedeli #İnna konser kaşesi #İnna organizasyonu #İnna menajerlik firması #İnna menejeri #İnna sahne fiyatı #İnna sahne konser fiyatı #İnna konser fiyatı ne kadar #İnna belediye festival ücreti #İnna İmza günü ücreti #İnna sahne menajeri #İnna ulaşım #İnna menajeri #İnna menajerlik ulaşım #İnna menajeri kim #İnna yılbaşı konser fiyatı #İnna mail adresi #İnna menajer iletişim #İnna konser ücreti #İnna belediye konser fiyatı #İnna festival konser fiyatı #İnna menajerlik şirketi #İnna telefon numarası #İnna menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless