İntizar

Anasayfa >   Sanatçılar >   İntizar

İntizar
TARZ: Türk Halk Müziği
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


İntizar Arslan,  1974 Tunceli doğumludur. Ağrı Üniversitesi Edebiyat Öğretmenliği bölümü mezundur.16 yaşından beri kendi bestelerini yapan sanatçımız, gitar ve bağlama çalmaktadır.

İntizar’ın müzikle ilgisi küçük yaşlarda başlar, ancak İzmir'de bir müzik yarışmasına katılmasıyla hayatı büyük ölçüde değişmiştir. Jüride Arif Sağ ve Melih Kibar gibi ustaların olduğu yarışmada, Türk halk müziği ve pop müziği dallarında birinci olur. Ardından Sibel Can konserinde sahne alır. Sahnede Ferdi Tayfur'un dikkatini çekerek kendisinden albüm teklifi almıştır.

İlk albümünü ’’Gelincik’’ adıyla 1997 yılında yayınlar. Arabesk müziğin güçlü sesi İntizar, 2006 yılında piyasaya çıkan "Ihlamurlar Altında / Nazar Boncuğum" adlı albümü ile büyük başarı elde eder.

2006 yılında Müyap’tan en çok satan albüm, 2007 yılında en çok satan albüm ve yılın sanatçısı, 2007 yılında en çok dijital satış yapan albüm, 2007 yılında Altın Kelebek En İyi Kadın fantezi müzik ve 2008 yılında Müyap’tan en çok satan albüm ödülleriyle kariyerinde zirveye yerleşir.

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı “Evim Sensin” adlı sinema filminde “Sen Yarim İdun” adlı şarkıyı yeniden seslendirmiş ve büyük beğeni toplamıştır.

2018 yılında ‘’Konu Sen Olunca’’ albümünü yayınlar. 11 şarkıdan oluşan albümde, 9 şarkının sözü ve bestesi İntizar’a aittir.

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek İntizar menajer, İntizar konser fiyatı, İntizar menajerlik, İntizar sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadan İntizar menajeri, İntizar web sitesi, İntizar iletişim, İntizar konser fiyatı, İntizar konser bedeli, İntizar konser kaşesi, İntizar organizasyonu, İntizar menajerlik firması, İntizar menejeri, İntizar sahne fiyatı, İntizar sahne konser fiyatı, İntizar konser fiyatı ne kadar, İntizar belediye festival ücreti, İntizar İmza günü ücreti, İntizar sahne menajeri, İntizar ulaşım, İntizar menajerlik ulaşım, İntizar menajeri kim, İntizar yılbaşı konser fiyatı, İntizar mail adresi, İntizar menajer iletişim, İntizar konser ücreti, İntizar belediye konser fiyatı, İntizar festival konser fiyatı, İntizar menajerlik şirketi, İntizar telefon numarası, İntizar menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#İntizar menajeri #İntizar web sitesi #İntizar iletişim #İntizar konser fiyatı #İntizar konser bedeli #İntizar konser kaşesi #İntizar organizasyonu #İntizar menajerlik firması #İntizar menejeri #İntizar sahne fiyatı #İntizar sahne konser fiyatı #İntizar konser fiyatı ne kadar #İntizar belediye festival ücreti #İntizar İmza günü ücreti #İntizar sahne menajeri #İntizar ulaşım #İntizar menajerlik ulaşım #İntizar menajeri kim #İntizar yılbaşı konser fiyatı #İntizar mail adresi #İntizar menajer iletişim #İntizar konser ücreti #İntizar belediye konser fiyatı #İntizar festival konser fiyatı #İntizar menajerlik şirketi #İntizar telefon numarası #İntizar menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless