İsmail Hakkı Demircioğlu

Anasayfa >   Sanatçılar >   İsmail Hakkı Demircioğlu

İsmail Hakkı Demircioğlu
TARZ: Türk Halk Müziği
Ekip: 7 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


1957 Rize Pazar doğumludur. Müziğe küçük yaşlarda ilgi duymaya başlayan İsmail Hakkı Demircioğlu, ilk ve ortaöğrenimini Rize Pazar'da tamamlamış olup, İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler bölümü mezunudur.
1984-1985 yılları arasında  Ruhi Ayangil'in Türk Müziği Orkestra ve Korosunda, 1986 yılında da Timur Selçuk ile Sarper Özhan'ın çalıştırdığı Ruhi Su korosuna katılmıştır.
Bu dönemde 1986 yılında "Türkülerimiz" ve 1987 yılında de "Sırdaş" adlı albümleri yayınlamıştır.
1998 yılı sonrası Erkan Oğur’la çalışmaya başlamış, ve birlikte başarılı bir uyum sergilemişlerdir. 1998 yılında ''Gülün Kokusu Vardı'' ve 2000 yılında ''Anadolu Beşik'' adlı albümleri Erkan Oğur ile birlikte hazırlamış ve yayınlamışlardr.
Hüzünlü şarkıların bulunduğu ''Nasibolsa'' albümü 2003 yılında yayınlanmıştır.12 parçanın yer aldığı bu albümde edebiyat dünyasında önemli yere sahip olan Sabahattin Ali'nin "Rüzgar" adlı şiiri ve yine A. Kadir'in "Birinci oğluma Ninni" adlı dizeleri İsmail Hakkı Demircioğlu'nun eşsiz müziğiyle bütünleşmiştir.
Naif tavırlarıyla da büyük beğeni toplayan sanatçımız Türkiye’nin birçok yerinde ve yurtdışında çok sayıda konserler vermeye devam ediyor. 

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek İsmail Hakkı Demircioğlu menajer, İsmail Hakkı Demircioğlu konser fiyatı, İsmail Hakkı Demircioğlu menajerlik, İsmail Hakkı Demircioğlu sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

İsmail Hakkı Demircioğlu Sosyal Medya Hesabı;
Facebook:https://www.facebook.com/ismailhakkidemirciogluofficial/

 

Bu sayfadan İsmail Hakkı Demircioğlu menajeri, İsmail Hakkı Demircioğlu web sitesi, İsmail Hakkı Demircioğlu iletişim, İsmail Hakkı Demircioğlu konser fiyatı, İsmail Hakkı Demircioğlu konser bedeli, İsmail Hakkı Demircioğlu konser kaşesi, İsmail Hakkı Demircioğlu organizasyonu, İsmail Hakkı Demircioğlu menajerlik firması, İsmail Hakkı Demircioğlu menejeri, İsmail Hakkı Demircioğlu sahne fiyatı, İsmail Hakkı Demircioğlu sahne konser fiyatı, İsmail Hakkı Demircioğlu konser fiyatı ne kadar, İsmail Hakkı Demircioğlu belediye festival ücreti, İsmail Hakkı Demircioğlu İmza günü ücreti, İsmail Hakkı Demircioğlu sahne menajeri, İsmail Hakkı Demircioğlu ulaşım, İsmail Hakkı Demircioğlu menajeri, İsmail Hakkı Demircioğlu menajerlik ulaşım, İsmail Hakkı Demircioğlu menajeri kim, İsmail Hakkı Demircioğlu yılbaşı konser fiyatı, İsmail Hakkı Demircioğlu mail adresi, İsmail Hakkı Demircioğlu menajer iletişim, İsmail Hakkı Demircioğlu konser ücreti, İsmail Hakkı Demircioğlu belediye konser fiyatı, İsmail Hakkı Demircioğl, gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#İsmail Hakkı Demircioğlu menajeri #İsmail Hakkı Demircioğlu web sitesi #İsmail Hakkı Demircioğlu iletişim #İsmail Hakkı Demircioğlu konser fiyatı #İsmail Hakkı Demircioğlu konser bedeli #İsmail Hakkı Demircioğlu konser kaşesi #İsmail Hakkı Demircioğlu organizasyonu #İsmail Hakkı Demircioğlu menajerlik firması #İsmail Hakkı Demircioğlu menejeri #İsmail Hakkı Demircioğlu sahne fiyatı #İsmail Hakkı Demircioğlu sahne konser fiyatı #İsmail Hakkı Demircioğlu konser fiyatı ne kadar #İsmail Hakkı Demircioğlu belediye festival ücreti #İsmail Hakkı Demircioğlu İmza günü ücreti #İsmail Hakkı Demircioğlu sahne menajeri #İsmail Hakkı Demircioğlu ulaşım #İsmail Hakkı Demircioğlu menajeri #İsmail Hakkı Demircioğlu menajerlik ulaşım #İsmail Hakkı Demircioğlu menajeri kim #İsmail Hakkı Demircioğlu yılbaşı konser fiyatı #İsmail Hakkı Demircioğlu mail adresi #İsmail Hakkı Demircioğlu menajer iletişim #İsmail Hakkı Demircioğlu konser ücreti #İsmail Hakkı Demircioğlu belediye konser fiyatı

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless