Kalben

Anasayfa >   Sanatçılar >   Kalben

Kalben
TARZ: Pop
Ekip: 11 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Kalben (Sağdıç)  17 Ocak 1986 Hatay - İskenderun doğumludur.Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezunudur. Aynı  üniversitede Grafik Tasarım bölümünde  yüksek lisans yapmıştır.Müziğe 8 yaşındayken annesinin aldığı klavye ile başlayan Kalben, ilk gitarını 14 yaşında kucaklamış.
Universal Pictures bünyesinde marka müdürü olarak çalışmaya başlar.Bu sırada senaryo yazarlığı, editörlük, proje yöneticiliği, reklam yazarlığı, çevirmenlik gibi çeşitli işler yapar.
Kalben  “dünyanın en büyük müzik keşfetme platformu” olarak tanımlanan Sofar'da yayımladığı bir videoyla sesini duyurmayı başarır. 
Kendi adını taşıyan ilk albümü 2016 yılında  yayınlanmıştır. Albüm çıktığı ilk gün itibariyle iTunes Albüm Listesine 1 numaradan girerek büyük bir başarıya imza atmıştır.
 “Hayat Şarkısı” adlı dizide büyük usta ''İbrahim Tatlıses''in “Haydi Söyle” şarkısını yorumlamıştır. 
Etkileyici şarkı sözleri ile büyük beğeni toplayan Kalben, Genç ve modern insanların şehirdeki yalnızlığını anlatan ''Aşk Kaç Beden Giyer” adlı dizide oynamıştır. 
Aynı zamanda yazarlık yapmaya devam eden Kalben'in ''Lulu'nun Maceraları'' adında yayınlanmış bir çocuk kitabı serisi var.
Supertramp, Fatboy Slim, Queens of the Stone Age, Lhasa de Sela, Calexico, Led Zeppelin, Kanye West, Lauryn dinleyen Kalben, Rap ve R&B müziği de sevdiğini belirtiyor. 

Benjamin Kaya Production  ile irtibata geçerek Kalben  menajer, Kalben konser fiyatı, Kalben menajerlik, Kalben sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kalben Sosyal Medya Hesapları;
Web:http://www.kalbenben.net/
Facebook:https://www.facebook.com/kalbenden
Twitter:https://twitter.com/kalbenben
İnstagram:https://www.instagram.com/kalbenben/

 

Bu sayfadan Kalben menajeri, Kalben web sitesi, Kalben iletişim, Kalben konser fiyatı, Kalben konser bedeli, Kalben konser kaşesi, Kalben organizasyonu, Kalben menajerlik firması, Kalben menejeri, Kalben sahne fiyatı, Kalben sahne konser fiyatı, Kalben konser fiyatı ne kadar, Kalben belediye festival ücreti, Kalben İmza günü ücreti, Kalben sahne menajeri, Kalben ulaşım, Kalben menajeri, Kalben menajerlik ulaşım, Kalben menajeri kim, Kalben yılbaşı konser fiyatı, Kalben mail adresi, Kalben menajer iletişim, Kalben konser ücreti, Kalben belediye konser fiyatı, Kalben festival konser fiyatı, Kalben menajerlik şirketi, Kalben telefon numarası, Kalben menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Kalben menajeri #Kalben web sitesi #Kalben iletişim #Kalben konser fiyatı #Kalben konser bedeli #Kalben konser kaşesi #Kalben organizasyonu #Kalben menajerlik firması #Kalben menejeri #Kalben sahne fiyatı #Kalben sahne konser fiyatı #Kalben konser fiyatı ne kadar #Kalben belediye festival ücreti #Kalben İmza günü ücreti #Kalben sahne menajeri #Kalben ulaşım #Kalben menajeri #Kalben menajerlik ulaşım #Kalben menajeri kim #Kalben yılbaşı konser fiyatı #Kalben mail adresi #Kalben menajer iletişim #Kalben konser ücreti #Kalben belediye konser fiyatı #Kalben festival konser fiyatı #Kalben menajerlik şirketi #Kalben telefon numarası #Kalben menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless