Kerimcan Durmaz

Anasayfa >   Sanatçılar >   Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz
TARZ: DJ
Ekip: 0 KİŞİ
Organizasyon ve Sanat Danışmanı
info@benjaminkaya.com
İletişim
+90(532) 433 12 15
+90(533) 527 07 21(Whatsapp)


Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994 İstanbul doğumludur. Yeniköy’de doğup büyümüştür. Hem makyör, hem sosyal medya fenomeni hem de Dj. ‘’ablan star bebeğim’’ repliği ile hafızalara kazınmış, ayrıca  isminin ve bu doğaçlama lafının da patentini almıştır.

Makyörlüğe Bakü’de başlamış. 2015 yılında Snapchat ve Periscope üzerinden yaptığı yayınlarla ün kazanmıştır. İstanbul’a döndüğünde Dj’lik yapmaya başlamıştır. Eğlenceli ve sempatik tavırları ayrıca doğal duruşuyla kendini kitlelere sevdiren Kerimcan Durmaz, sıkı bir Rihanna ve Kim Kardashian hayranıdır.

2016 yılında, Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘’İşte Benim Stilim’’ adlı moda yarışmasında jüri olarak yer alır. Hep ünlü olmayı hayal ettiğini söyleyen Kerimcan Durmaz’ın, sosyal medyada binlerce takipçisi bulunuyor.

Başarılı bir "Make-Up Artist olan Kerimcan Durmaz, kendi adını verdiği ruj markasını piyasaya çıkarmış ve büyük bir ilgi görmüştür.

Sadece bilinmeyi ve tanınmayı hayal eden başarılı sanatçımız 2018 yılında Bostancı Gösteri Merkezinde ilk konserini vermiştir.

Benjamin Kaya Production ile irtibata geçerek Kerimcan Durmaz menajer, Kerimcan Durmaz konser fiyatı, Kerimcan Durmaz menajerlik, Kerimcan Durmaz sahne fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadan Kerimcan Durmaz menajeri, Kerimcan Durmaz web sitesi, Kerimcan Durmaz iletişim, Kerimcan Durmaz konser fiyatı, Kerimcan Durmaz konser bedeli, Kerimcan Durmaz konser kaşesi, Kerimcan Durmaz organizasyonu, Kerimcan Durmaz menajerlik firması, Kerimcan Durmaz menejeri, Kerimcan Durmaz sahne fiyatı, Kerimcan Durmaz sahne konser fiyatı, Kerimcan Durmaz konser fiyatı ne kadar, Kerimcan Durmaz belediye festival ücreti, Kerimcan Durmaz İmza günü ücreti, Kerimcan Durmaz sahne menajeri, Kerimcan Durmaz ulaşım, Kerimcan Durmaz menajeri, Kerimcan Durmaz menajerlik ulaşım, Kerimcan Durmaz menajeri kim, Kerimcan Durmaz yılbaşı konser fiyatı, Kerimcan Durmaz mail adresi, Kerimcan Durmaz menajer iletişim, Kerimcan Durmaz konser ücreti, Kerimcan Durmaz belediye konser fiyatı, Kerimcan Durmaz festival konser fiyatı, Kerimcan Durmaz menajerlik şirketi, Kerimcan Durmaz telefon numarası, Kerimcan Durmaz menajer, , gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Etiketler


#Kerimcan Durmaz menajeri #Kerimcan Durmaz web sitesi #Kerimcan Durmaz iletişim #Kerimcan Durmaz konser fiyatı #Kerimcan Durmaz konser bedeli #Kerimcan Durmaz konser kaşesi #Kerimcan Durmaz organizasyonu #Kerimcan Durmaz menajerlik firması #Kerimcan Durmaz menejeri #Kerimcan Durmaz sahne fiyatı #Kerimcan Durmaz sahne konser fiyatı #Kerimcan Durmaz konser fiyatı ne kadar #Kerimcan Durmaz belediye festival ücreti #Kerimcan Durmaz İmza günü ücreti #Kerimcan Durmaz sahne menajeri #Kerimcan Durmaz ulaşım #Kerimcan Durmaz menajeri #Kerimcan Durmaz menajerlik ulaşım #Kerimcan Durmaz menajeri kim #Kerimcan Durmaz yılbaşı konser fiyatı #Kerimcan Durmaz mail adresi #Kerimcan Durmaz menajer iletişim #Kerimcan Durmaz konser ücreti #Kerimcan Durmaz belediye konser fiyatı #Kerimcan Durmaz festival konser fiyatı #Kerimcan Durmaz menajerlik şirketi #Kerimcan Durmaz telefon numarası #Kerimcan Durmaz menajer

Konser Afişlerimizden BazılarıBLOG
Konsermerkezi.com - 2016 © Her hakkı saklıdır.
Konser Merkezi Bir benjamin kaya oluşumudur.
Borderless